Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Loituma69

    őstag

    válasz r66 #2202 üzenetére

    Akkor rosszúl fogalmaztam, teker csak teker és nem indul újra akár addig teszi ezt amíg hagyom és le nem merül az akkumulátor. Máskor pedig rendesen indul pedig nem törlök le semmit két bekapcsolás közt. Ennek semmi köze a feltelepített programoknak. A műholdak változtatják helyüket ez tény, de akkor a 6 éves Mio P350-nél, ott nem mozognak a műholdak? mivel az bármikor 20-30 másodperc alatt talál poziciót, de felsorolhatnám az összes wince-s kütyüt is ami 10-20 másodperc alatt pozicionál. Teljesen függetlenül attól, hogy a műholdak mozognak, sőt ha éppen 80km/ó megyek a kocsival akkor is jóval előbb pozicionál mint az xTAB 50 álló helyzetben! Értem én, hogy védeni akarod szegény kütyüt, de én továbbra is fent tartom, hogy a szoftver ami rajta fut az csak 70%-os. Messze nem tökéletes és ez a használhatóság rovására megy. Én személy szerint megbántam, hogy megvettem mert a szoftverfrissítés nem hozta meg a csodát és attól tartok és én nem hiszek abban sem, hogy az ICS mindent megold! Ha esetleg a wayteq mérnökei és szoftveresei elmennének japánba a sony-hoz korrepetálásra akkor lenne esély a javításra, de így én nem hiszek benne és egyenlőre másodszor is megbuktak a wayteq okosai. Egy dolog lett jobb, hogy már pozicionál lassan, de biztosan, ezen kívül minden maradt olyan mint volt tele hibákkal kikasztó problémákkal!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák