Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mnemeth1992

    újonc

    Sziasztok!

    Új vagyok ebook témában, de nekem is akkumulátor problémám van a HD verzióval. Írtátok, hogy sleep mode-ban volt a gép és úgy is lemerült ha a tok be volt csukva. Kérdésem az, hogy látok egy ennek ellentmondó megoldási javaslatot, miszerint sleep mode-ba kell tenni, és akkor nem nyomódnak be a lapozó gombok. Most akkor hogy is van ez? A hibernálás ugyanaz, mint a készenléti mód és a sleep mode?

    Ki fogom próbálni a javaslatot, hogy hagyjam nyitva és úgy is lemerül-e, de addig is ez a slepp mode/készenléti állapot/hibernálás megnevezés nem világos, mit takar, illetve, hogy a három ugyanaz-e.

    Köszi a választ előre is

  • mnemeth1992

    újonc

    válasz RZozo #564 üzenetére

    Kipróbáltam a nyitott tok megoldást és úgy tűnik működik. Csak azt nem értem, hogy amikor csukott tokkal néztem és sleep modeban volt az olvasó akkor is merült. Elvileg ilyenkor nem tud ellapozni az a lényeg, mégis mivel lenyomva voltak a billentyűk, ezért merült az aksi. Nem tudom hogyan működik ez a sleep mode, de van egy olyan gyanúm, hogy csak a funkció megtörténtét (magyarán a lapozást stb.) akadályozza meg, nem pedig a fizikai lenyomást, ami alatt valahogyan a hardver lemeríti az aksit. Érdekes.

  • mnemeth1992

    újonc

    Sziasztok! Van egy kis gondom a HD verzióval. A kijelző alsó 2/3-ada csíkos lett és mintha valami szellemkép is maradt volna rajta. Nem történt vele semmilyen baleset, úgy vigyáztunk rá mint a szemünk fényére. Az Extreme Digital-nál vettem, oda is vittem vissza, erre a férfi a garanciánál meg se nézte rendesen csak rámondta, hogy kijelzőrepedés. Dupla tokban használtuk, ami azt jelenti rajta volt a kemény tok, és kívül még egy puha tok is.

    Szerintetek tényleg kijelző repedés lehet, és ha igen azzal lehet-e kezdeni valamit. Azért lenne fontos, mert karácsonykor vettük, és tényleg úgy vigyáztunk rá, mint a szemünk fényére. Azért fél évet sem bírna ki?

    Nem fogadom el a garanciánál azt, hogy meg sem vizsgálják, legalább nézzék meg, hogy tényleg az-e amire gondoltak.

    Elektrodoki szervizbe érdemesebb vinni, mint az üzletbe, ahol vettem?

    Ha kötik az ebet a karóhoz és nem javítják meg, akkor érdemes jegyzőkönyvet kérni és a fogyasztóvédelemhez fordulni?

Új hozzászólás Aktív témák