Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tihibaby

    senior tag

    Zho-Lee:Hát igen a múltkori kifakadásom,nekem is (némileg) hasonló okokból fogant.
    Most is kíváncsi vagyok,hogy ezt a pár általam tapasztalt permanens hibát kiiktatták-e a CM7 v 0.5-ben,miszerint:
    1,Elég sűrűn bedöglik a tapi pad.... vagy a billentyűzet.... vagy a böngésző tapintásérzékelése (ez főleg a multitouch használatakor)....'szal a lényeg:ilyenkor le kell tennem bill.zárra,mert ameddig ezt nem teszem,addig nem reagál a telefon semmire.Amolyan instant fagyás ez,de utána megy tovább,nem kell újraindítanom a telefont.
    2,Mikor másolni akarok USB-n BÁRMIT,vagy csak tölteném USB-ről,a telefon szinte biztos,hogy kifagy leválasztáskor,és újraindul.Ha nem,akkor viszont furán viselkedik,és emiatt érdemes újraindítani.
    3,Ha játszom,egynémely játéknál random kifagy.Nem túl sűrűn,sőt általában másodszori indításra,már nem teszi.
    Lehet ezek a problémák csak nálam vannak,de tartósan léteznek.
    Mint ahogy jeleztem,mindemellet a telefon kifejezetten gyorsabb,és az energiával spórolósabb.
    Smartlucky stabilabb,de jóval lassabb,tehát a CM7 marad!
    Telefon kiesett a csúszós anyaga miatt már vagy 5x a kezemből,padlószőnyegen landolt,lekopogom,jól bírja! :C

Új hozzászólás Aktív témák