Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nwis86

    aktív tag

    válasz #29810176 #67 üzenetére

    kizárt! :) De igazából ez egyén ízlés kérdése, de lényeg én rühelem a piros szint! Nem rakok a gépbe olyan cuccot ami tartalmaz piros részt, nem hogy a fél alaplap piros legyen... Én kék párti vagyok, de sajnos 1151 ből nincs kék, egyetlen 1 alaplap sincs, 1ik márkánál se... nem is értem :W Szóval mivel kék nincs akkor csak is full fekete jöhet még szoba, de az sincs, vagyis lenne pl Asus ROG Formula, ráadásul ez RGB világítású szóval kékre is be tudnám állítani, tökéletes lenne, csak hát kizárt dolog hogy ennyit kiadjak alaplapra, pénzkidobás, fele ennyit is nehezen adok ki lapra, igazából 40 felett sajnálom lapra a pénzt, nem hogy 100felett :D Szóval egyetlen 1 lap van ami közel van az ízlésemhez majdnem full fekete és nem annyira horror az ára az a Asrock extreme 6 :)
    Egyébként tényleg nem értem mi ez a piros mánia, előző generációba annyi szép alaplap volt több féle színkombinációban, volt kék is bőven, most meg a lapok 80% piros dizájn, a maradék meg sárga, fehér vagy vegyes... :O Lehet ez a többségnek nem számít de pl én csak is ez miatt nem váltottam még 1151re, pedig már jó régi rendszerem van, nagyon le szeretném cserélni, pénz is megvan rá, de nem tétezik olyan alaplap amire ki tudnám 100% ra jelenteni hogy na ez tetszik és max 50-60 ezer környékén...

Új hozzászólás Aktív témák