Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nwis86

    aktív tag

    Nekem ez volt a 4. Veletech, legalábbis emlékeim szerint, voltam 1 önállón úgyanezen a helyszinen és 2 playitesen. Az első amin voltam nagyon tetszett, utána playitesre is csak kizárólag veletech miatt mentem bár első sorban azért hogy láthasam élőbe Jones965 akkor elkészült Crysis moding gépét :D Maga a playit nem igazán jött be, nekem az már kicsit ovoda... Veletech része meg kicsi volt, rá következő évben szintén kicsi volt, de igazából megint csak a modding gépek miatt mentem, meg a Huawei Mate 7 miatt :D

    Na de akkor nézzük az ideit, be volt harangozva hogy újra 1 különálló veletech, ezért sokat váram tölle. A 2014esnél többet! Nem olvastam el a kiállítok listáját, csak kb 2 honapja mikor még nem volt végleges... de arra emlékeztem hogy nagyobb lesz, 2 csarnok stb, szóval én úgy mentem hogy na majd megnyomkodom az új telokat, föleg a Huawei Mate 8 at ami állom telom... meg kiprobálhatok pár kinait. Megnézem az új szuper TV-ket és a különböző gyártok hardvereit, alaplapokat, videókártyákat, és újra kiprobálom a VR-eket hogy mennyit fejlődtek...
    Na ehez képet ebből mi valosult meg :( Huawei csarnokba kezdtem hogy minnél hamarább kiprobáljam a Mate 8-at! Tudom hogy most már nem 1 új teló, de én még nem láttam élőben, mivel vidéki vagyok felénk nincs csak úgy kitéve sehol... Erre sehol nem találom csak az új P9 et, ami engem nem érdekel, annyira se hogy kiprobáljam... nem az én világom, nekem Mate sorozat tetszik, de az nagyon, egyszerüen tökéletesek! Láttam még a Honort de különösebben az se érdekel, föleg hogy korábban már megnyomkodtam, meg talán a nexus 6p is kint volt, mintha láttam volna de ép tömeg volt a standnál, de számomra az aztán pláne érdektelen, szóval enny volt a Huawei stand pedig nagy rajongojuk vagyok, az okos órájuk is valami mestermű, az egyetlen okos óra ami tetszik, nem is kicsit, de azt is már 100x megnézem korábban... de legalább voltak szép lánykák :D
    Amikre kiváncsi lettem volna kinai telokra azok közül szintén 1 se volt!

    Samsung, Sony, (LG nem is volt kint) standokon pedig 1 TV-t se láttam, pedig én 100% ra biztos voltam benne hogy kint lesznek a csucsmodel tv-k mutatóban, amik áruházakba se nagyon vannak. Emlékszem hogy régi veletechen is volt pár db most meg 1se :( Hardverek szintén semmi, eleve nem is volt kint az Asuson kivűl más, náluk volt 2 alaplap meg 2 VGA azt ennyi... igaz ezeknek is örültem, más élöben megnézni ezeket mint képeken. Nagyon hiányoltam az Asrockot, na meg a többiket is, emlékeim szerint régi veletechen volt Asrock és Gigabyte stand is ahol ráadásul nagyba ment a tuning is.... De pár ház márka is lehetett vona hogy az ember élőbe megnézze a drága házakat, mert mégis csak más mint képeken...
    VR, merész feltételezés volt tölem, hogy már a végleges Rift lesz kint, hát nem is jött be, megint csak DK2... de legalább a demo jobb volt mint amit korbban probáltam, gear vr-t is probáltam már korábban, HTC Vive-nél pedig kb 1,5 órás sor volt szóval azt nem vártam ki :(

    Modding gépek mint mindig most is nagyon jók voltak, gatulálok minden résztvevőnek! Kölön öröm hogy a Acer monsterbe Asrock Z170 extreme 5 lap volt amit én is tervezek venni, (a legszebb 1151es lap :) ) és ha már a kiállítok közt nem is volt ott az Asrock legalább így meg tudtam nézni :) Szintén így jártam a Geil super luce rammal, az a 1ik jelöltem az új gépbe, és pont ilyen volt az Acer skorpioba, jó volt élőben látni hogy mennyire világít, mekkora is fizikailag a magasága stb amikre kiváncsi voltam, hisz mégse sétálhatok be 1 számtek boltba hogy na ezt a lapot meg ramot, házat stb bontsák már ki nekem, pláne hogy felénk nincs is semmi csak rendelésre...
    Mindent összefoglalva azért egyáltalán nem bántam meg hogy mentem, de csalodás volt, sokkal nagyobra számitottam, ennél még az első amin voltam 2014be az is nagyobb volt! De 1000Ft nem volt drága, bár útiköltségem 2x ennyi volt + kaja pia, így nézve már nem is volt olyan olcsó... Amúgy útána első dolgom volt bemenni a mamutba és az első telefonos üzletbe jól megnyomkodni a Mate 8-at! :D
    Remélem jővőre azért fog ez még fejlődni és több lesz a kiállító!

  • Nwis86

    aktív tag

    válasz #29810176 #67 üzenetére

    kizárt! :) De igazából ez egyén ízlés kérdése, de lényeg én rühelem a piros szint! Nem rakok a gépbe olyan cuccot ami tartalmaz piros részt, nem hogy a fél alaplap piros legyen... Én kék párti vagyok, de sajnos 1151 ből nincs kék, egyetlen 1 alaplap sincs, 1ik márkánál se... nem is értem :W Szóval mivel kék nincs akkor csak is full fekete jöhet még szoba, de az sincs, vagyis lenne pl Asus ROG Formula, ráadásul ez RGB világítású szóval kékre is be tudnám állítani, tökéletes lenne, csak hát kizárt dolog hogy ennyit kiadjak alaplapra, pénzkidobás, fele ennyit is nehezen adok ki lapra, igazából 40 felett sajnálom lapra a pénzt, nem hogy 100felett :D Szóval egyetlen 1 lap van ami közel van az ízlésemhez majdnem full fekete és nem annyira horror az ára az a Asrock extreme 6 :)
    Egyébként tényleg nem értem mi ez a piros mánia, előző generációba annyi szép alaplap volt több féle színkombinációban, volt kék is bőven, most meg a lapok 80% piros dizájn, a maradék meg sárga, fehér vagy vegyes... :O Lehet ez a többségnek nem számít de pl én csak is ez miatt nem váltottam még 1151re, pedig már jó régi rendszerem van, nagyon le szeretném cserélni, pénz is megvan rá, de nem tétezik olyan alaplap amire ki tudnám 100% ra jelenteni hogy na ez tetszik és max 50-60 ezer környékén...

Új hozzászólás Aktív témák