Keresés

Hirdetés

  • Spyra: nagynyomású, akkus, automata vízipuska

    lo Type-C port, egy töltéssel 2200 lövés, több, mint 2 kg-os súly, automata víz felszívás... Start the epic! :)

  • Ilyen lesz a Honor 200 és 200 Pro

    ma A Lite verzió már itthon is megvásárolható, az alap- és Pro modell pedig június 12-én érkezik Párizsba.

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

Új hozzászólás Aktív témák

  • KisDre

    senior tag

    válasz Stanley-B. #50 üzenetére

    " lényegében úgyis csak nyerthetünk az iPad Pro feltűnésével. "
    Szerintem objektívan van azért le írva, hogy mik lehetnek az előnyei egy ilyen terméknek.
    szerk.: Noha én kétkedő vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    KisDre.artstation.com

  • joghurt

    addikt

    válasz Stanley-B. #50 üzenetére

    Ha majd bébiujjaim, vagy hegyesre reszelt műkörmeim lesznek, akkor nem fog kelleni nekem stylus. Addig kb. az egér az egyetlen mutatóeszköz, amivel kellő pontossággal tudok dolgozni. Már ha egy tablet használata nem merül ki az ikonokra kattintásban.

    A tej élet, erő, egészség.

  • idioty

    tag

    válasz Stanley-B. #50 üzenetére

    Nem tudom, lehet csak én értem félre a dolgot, de még így sem érzem azt, hogy szembe köpték magukat vagy Steve Jobt. Az első iPhone megjelenésekor volt egy eszköz, aminek stylus volt a neve. Ahelyett lehet úgy kellett volna fogalmaznia, hogy "ha érintő felülettel rendelkező eszköz vezérlésére egy speciális tollra van szükséged, akkor elvesztél....". Nos ehelyett az első hosszú és bonyolult mondatrészt lerövidítette a stylus szóra, ami akkoriban egyenrangú volt vele. Később az iPad bemutatásásakor is ugyebár a saját korábbi állítását erősítette meg. És ez nincs most sem másképp, hiszen a vezérléshez nincs szükség eszközre. Ugyanúgy teljes értékűen lehet használni az iPadet toll nélkül.
    De egyébként is, az első iPhone megjelenésekor totál szembeköpte a grafikusokat, akik már akkor stylusszal rajzoltak. Vagy csak egyszerűen általánosított.
    Számomra ennek a mondatnak a majmolása totál olyan, mint anno az Öszödi beszéd volt, hogy az embereket csak az az egy bizonyos mondat érdekelte. Nem is érdekelték az embereket, hogy miért is hangzott el, vagy mit mondott ... a mondat előtt vagy után. Ez a Steve Jobs mondat is ilyen. Ragadjuk ki a környezetéből és lehet fikázni rendesen, mert hiszen ő megmondta...

    vót de egyelőre nincs

  • wolfman

    veterán

    válasz Stanley-B. #50 üzenetére

    1. írtam, hogy a prezentáció alatt. Egy prezentáció és egy ilyen beszélgetés két teljesen külön világ, gondolom nem kell ezt magyarázni. Az előbbi sokkal inkább a cég hivatalos álláspontját tükrözi.
    Elnézést kérek előre is, nem politizálunk, de eszembe jut egy konkrét hazai párt aki folyamatosan így érvel, hogy mondtuk, de hát nem úgy gondoltuk, meg hát hol mondtuk? Máshogy akarjuk mi nem úgy, szóval jó lesz ez. NEM! Prezentációkor prezentálják, bemutatják azt képekkel, ábrákkal stb. amit megálmodtak. Egy ilyen beszélgetés alkalmával pedig meghittebben tud beszélni róla az adott ember amit szeretne. Nincs olyan hogy ott mond valamit, de itt már full ellene megy az elképzeléseinek. Akkor inkább ne is mondjon semmit.

    Egy hangyányit kezdesz átmenni szalmabáb érvelésbe. Az Apple volt az úttörője a full ceruza nélküli érintős eszközöknek, mert előtte szinte csak ceruzások voltak. Megmaradtak ezen az útvonalon, ezt vitték tovább. Ellenben most ha profi tervezésre használható eszközt akarnak kiadni, akkor a tervező programhoz KELL egy ceruza, akármennyire ellenzik. A szokásos funkciókhoz nem kell továbbra sem. Biztos lehet majd rajzolni mutató meg kisujjal is, de ez még bőven a jövő zenéje.

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák