Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanley-B.

    őstag

    válasz wolfman #56 üzenetére

    csakhogy az Apple sosem nyilatkozott úgy, hogy profi munkára tableten ki akar stylust...

    Egyértelműen arra gondoltak a who wants a stylus szöveggel, hogy kinek kell ez a béna beviteli mód, mikor ujjal is lehet kezelni helyette.
    Az akkori eszközöket ugyanis csak stylusszal lehetett kezelni és ez béna volt.

    Ahogy a fentebb linkelt videóban Steve Jobs mondja is, megbuktál, ha a kezeléshez szükséged van stylusra.
    Az iPad Pronál nincs szükséged rá, csak ha "pro" vagy és rajzolsz, tervezel, modellezel stb.

    Semmilyen szinten nem jogos ez a who wants a stylus szöveggel való hisztéria, Jobs szellemisége sem lett sárba tiporva, hiszen nem adtak ki olyan telefont (és tabletet sem), aminek a kezeléséhez szükség van stylusra.

  • Stanley-B.

    őstag

    válasz wolfman #56 üzenetére

    (#88) folytatás:

    Grafikai munkára már rendben van, hogy kell a stylus, de Steve Jobs nem erről beszélt, a keynote-on sem, és a fentebb linkelt videóban sem, hanem az eszköz általános működtetéséről. Hogy teljesen más megközelítést alkalmaztak mint a vetélytársak, mert stylusra nincs szükséged a kezeléshez, az OS-t teljesen máshogy kellett megtervezniük az ujjal való használhatóság miatt.
    És ez teljesen helytálló, nem megy szembe azzal, hogy az iPad Prohoz vehetsz Apple Pencilt, amivel tudsz grafikusi munkákat végezni.

    (#65) Habib[HUN]: a cikk vége nem oldja fel a komplett első oldalt.
    Ilyen és hasonló megjegyzések "Szégyen ide, szégyen oda, valljuk be, hogy az iPad Pro nem más, mint egy Apple stílusban átrajzolt Microsoft Surface Pro, csak a hátuljából kifordítható állványt nem volt képük lelopni", mikor ha valaki ismeri az Apple gondolkodásmódját, nyilvánvaló, hogy egy iPad letisztultságú eszközre nem fognak egy olyan undorító állványt rakni. Vagy a stylussal kapcsolatos fricska, amit fentebb leírtam (meg nem csak én), hogy szerintem miért nem jogos.
    Aztán Apple Watch után megint másol? :F wtf? a Watch milyen közismert terméket másolt le? :F csak mert engem nem emlékeztet semmire, de az tuti, hogy jobban működik minden másnál. És még tudnék sorolni dolgokat.
    Szóval szerintem ez igenis bővelkedik a hater szövegben, bár tény, hogy a címben szereplő Vélemény miatt még talán elmegy.

Új hozzászólás Aktív témák