Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz Tippmix46 #631 üzenetére

    Mozgasmegjelenites!!!

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

  • Ispy

    veterán

    válasz Tippmix46 #631 üzenetére

    Na akkor nézzük:

    - bejáratási idő betartása

    Nem foglalkoztam vele soha...

    beégés miatt csatorna váltások vagy állókép kerülése (pl. pc esetén)

    Nem foglalkoztam vele soha, pedig órákat szokott menni a fifa vagy a mortal kombat.

    szoba sötétítés, mert nem látni sokat a tv-n

    Nappal is tökéletesen látni a képet, erre van az öko mód, az szépen megemeli a fényerőt ha kell, akkor nem látni semmit a képből, amikor verőfényes napsütés pont telibe kapja a képet, de ilyenkor az lcd-n sem látni semmit.

    fogyasztás (beállítások visszavétele, korlátozása a kisebb fogyasztás elérése érdekében; ha nem nézem pár percig átgondolandó a kikapcsolás, főleg ha pc-re van kötve és nem változik a kép lásd. beégés)

    Ezt már végképpen nem értem, 4-en vagyunk, van hűtő, tv, nas, pc, laptom meg egyéb 100 dolog a lakásban, a mosógép szinte állandóan megy, a havi számlám meg 11k. Akkor most ha lcd veszek, akkor 5k lesz? Nem, akkor 10,8.

    és imádkozás, hogy el ne romoljon, mert a led-hez képest szinte javíthatatlan.

    Ja értem, szóval a led az javítható. Aha. Szóval abban nem egy lcd panel (nem javítható) meg 1-2-3 nyáklap tele szarral van? Hanem mi? És az mitől javítható jobban?

    A plazma felett eljárt az idő, oké, elfogadom, de te egy igazi troll vagy...

    [ Szerkesztve ]

    "Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

  • #58450688

    törölt tag

    válasz Tippmix46 #631 üzenetére

    Samsung jobban bírja/bírta a beégést, nekem két éve az van, elötte panasonic volt, de az ghostolt, és para volt hogy beég, el is adtam, volt persze lcd tv-m is, én mindkét fajtában láttam a hibákat, és az előnyöket is, két éve nyúzok egy samsung plazmát, pc is megy rajta sok órát naponta, az elején figyeltem a bejáratásra most már leszarom, néha hagyom hagy menjen rajta a tv adás, hogy kimossa 6-7 óra pc után, de nincs beégve, sötétben is néztem nyoma sincs semmilyen beégésnek. 109 cm es plazma, azért maradt ez mert nagyon szép a képe az lcd hez képest, van 22 monitorom is ha komolyabban neki álok melózni, azt azon teszem, de eszembe sem jutna filmezni játszani rajta. Verővényes napsütésben is simán jó a tv képe, persze nem szemben az ablakkal.
    Soha nem értettem mire jó ez a konzol/tv akármi háború, főleg olyanok tollából akik a neten láttak csak konzolt/tv-t akármit. Nekem volt az elmúlt 10 évben vagy 10 tv a birtokomban, volt hogy adtam vettem őket, megvan az oka, hogy miért egy plazmát tartottam meg végül, Ennek ellenére a köv tv-m valószínüleg lcd lesz.
    Egyébként mi lesz akkor ha az egyik fél annyiban hagyja a másikat? vagy beismeri, nem neki van igaza? akkor azok akik a másik táborhoz tartoznak elégedetten hátradölnek és húznak egy rovátkát? rég volt már nagy háború a földön és úgy látom... :U

    [ Szerkesztve ]

  • Ijk

    nagyúr

    válasz Tippmix46 #631 üzenetére

    Az ilyen szintű eltúlzott állítások csak azt mutatják hogy fogalmad sincs az egész témáról, a hirtelen itt megszerzett információ morzsák alapján nevetséges szinten felnagyítottál mindent, miközben zéró tapasztalatod van plazmákkal, nem olvastál el életedben egyetlen szakmai cikket sem.
    Persze mindenkinek megvan a joga hogy itt szórakoztassa magát miközben az adott szakmai témában az ismeretei a minimális szintet sem ütik meg, szerencsére senkinek nem kell a nevét és az arcát adnia a hozzászólásokhoz.

    Arra pedig nem veszem a fáradtságot hogy végigmenjek a nevetséges pontjaidon. Vannak értelmes vitapartnerek itt is páran, dezz-el anno sokmindenben nem értettünk egyet, de megmaradt egy színvonalas szinten a vita.
    Vanmég pár ember akinek a beszólásaira, gúnyos megjegyzéseire inkább nem reagáltam, viszont nem érzem hogy szó nélkül el kell tűrnöm mindent, ez most azoknak szólt és ennyivel le is tudom a reakciómat az ő hozzászólásaikra.

    [ Szerkesztve ]

    /人◕ ‿‿ ◕人\

  • kokobe

    senior tag

    válasz Tippmix46 #631 üzenetére

    Tényleg én folyamat pc-n netezek vele játszok nem is keveset plusz konzol még sincs semmi maradandóm oké 2 perc után jön a képernyőkímélő és ennyit csak megteszek egy sokkal jobb kijelzőért...

    <---AMD___ATi--->

  • Khelben

    nagyúr

    válasz Tippmix46 #631 üzenetére

    Tömény marhaságokat írsz. Szerencsére Ispy lereagálta az összeset, én sem írtam volna mást. Sosem járattam be a tv-t, nappal sem kell besötétíteni és nincs rajta beégés. A fogyasztást már megbeszéltük. Persze mi csak plazma tulajok vagyunk, hogy tudnánk olyannal vitatkozni, aki sosem használt plazmát :D

    [ Szerkesztve ]

  • adodaniel

    őstag

    válasz Tippmix46 #631 üzenetére

    Beállítások visszavétele alatt mit értesz? Hogy nem húzom maximumra az összeset? Nem is kell, színhelyesre műszerrel be lett kalibrálva a TV, a fényerő például 46%-on van. Bejáratási idő szintén a kalibrálás miatt fontos, az első 500 üzemórában még sokat változik a panel, felesleges hamarabb kalibráltatni.
    A többi pontod említésre sem méltó, ahogy már írták is itt mások.
    Mondjuk hiába írom le neked, a hozzászólásidból egyértelmű, hogy minden szakmaiságot, gyakorlati tapasztalatokat nélkülöző vitapartnerrel hozzászólóval van itt dolgunk.

    (#647) Khelben De hallották az LCD topikban, meg olvastak 10 évvel ezelőtti teszteket! Az is tapasztalat! ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák