Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ispy

    veterán

    válasz Tippmix46 #631 üzenetére

    Na akkor nézzük:

    - bejáratási idő betartása

    Nem foglalkoztam vele soha...

    beégés miatt csatorna váltások vagy állókép kerülése (pl. pc esetén)

    Nem foglalkoztam vele soha, pedig órákat szokott menni a fifa vagy a mortal kombat.

    szoba sötétítés, mert nem látni sokat a tv-n

    Nappal is tökéletesen látni a képet, erre van az öko mód, az szépen megemeli a fényerőt ha kell, akkor nem látni semmit a képből, amikor verőfényes napsütés pont telibe kapja a képet, de ilyenkor az lcd-n sem látni semmit.

    fogyasztás (beállítások visszavétele, korlátozása a kisebb fogyasztás elérése érdekében; ha nem nézem pár percig átgondolandó a kikapcsolás, főleg ha pc-re van kötve és nem változik a kép lásd. beégés)

    Ezt már végképpen nem értem, 4-en vagyunk, van hűtő, tv, nas, pc, laptom meg egyéb 100 dolog a lakásban, a mosógép szinte állandóan megy, a havi számlám meg 11k. Akkor most ha lcd veszek, akkor 5k lesz? Nem, akkor 10,8.

    és imádkozás, hogy el ne romoljon, mert a led-hez képest szinte javíthatatlan.

    Ja értem, szóval a led az javítható. Aha. Szóval abban nem egy lcd panel (nem javítható) meg 1-2-3 nyáklap tele szarral van? Hanem mi? És az mitől javítható jobban?

    A plazma felett eljárt az idő, oké, elfogadom, de te egy igazi troll vagy...

    [ Szerkesztve ]

    "Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

Új hozzászólás Aktív témák