Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave567

    addikt

    válasz #94529552 #85 üzenetére

    Egy kicsit félre értelmezed a dolgokat, az emberek nem azért vesznek Samsungot/LG-t, mert jó a minősége, ez a kér márka van a piacon megfizethető áron, és sajnos ennyit enged a pénztárcájuk is.
    Köztudott az LG/Samsung még mindig küzd a bevilágítással/felhősödéssel, persze ki lehet fogni belőlük jót, mondom úgy, hogy az elején az LG-t preferáltam, aztán jöttek a hibái/tapasztalatok, és ki szerettem belőle, kérdezd meg az LG topicban SZcsicsit, picit voltak felhőcskék az 55"-os LM7XX akárhányas tv-én.
    Az emberi butaság határtalan, bemész a boltba, megtetszik a tv és haza viszed, aztán jössz a fórumra panaszkodni, hogy miért ilyen foltos.
    Mint a LED topicban az a srác, aki ki akarta váltani a média lejátszóját, a tv-je beépített lejátszójával, előtte le írtam, hogy nem szabad ez miatt tv-t venni, köpött rá, és most bajlódik, meg csalódott, ha annyira bunkó ember lennék, akkor leírnám, hogy megérdemelted hülye gyerek, de nem vagyok az.
    Haverom megvett egy LG tv-t 32"5xxx valahányas, haza vitte, hű de szép képe van, egy hét múlva, azért mégse olyan jó ez a tv, én meg magamba röhögök, de előtte látta az ST50 Panasonicot nálam.
    Másik hülye haver monitort akar venni, kinézett egyet, mondom ezt nem ajánlatos megvenni, mert itt a Monitor topicban annyira nem ajánlott típus, elkezdi, neked sose ajánlott típust írnak ott :Y mondom akkor csinálj amit akarsz, haza vitte szép-szép de a jó nem ilyen, én meg megint szakadok....
    Szóval, nekem is LG monitorom van, ez volt pénztárca kímélő, belépő kategóriás, de ajánlott ennyi pénzért, de tv-be biztos nem venném meg.

    Plazmához vissza térve, Dexart leugatod azért mert eladta a tv-jét, pedig azt se tudod mért adta el, elég bátor vagy...
    Ha nem olvastad volna, Projetort vesz, én is eladtam a ST50-et, mert nagyobb méretett szeretnék, én is inkább projetor felé hajlok most már, jó tv-volt, de egy csúcs tv-t nem fogok csak sorozatokra pazarolni, menjen olyanhoz, aki ki is használja.. :R :R

  • Dave567

    addikt

    válasz nuke7 #95 üzenetére

    El kellett viselni-e azt hiszem, nem tudom a srác pontos nevét így nem tudom ki keresni.

    (#98) Pumma: Nem hiszem, hogy kötekedtem volna, én is csak a véleményemet írtam le, ahogy Te is.
    Csak Te olyan embereket próbálsz meg kioktatni, akiknek több tapasztalatuk van, még jó hogy ugranak az ilyesmire.... :W
    Ha hülyeségeket beszélsz még jó hogy beszólok, kicsit el vagy veszve, és nem tudod elfogadni a tényeket, persze ez a Te butaságod...
    Kíváncsi lennék hány terméket ismersz, hogy itt is osztod az észt... :R :R

  • Dave567

    addikt

    válasz #94529552 #106 üzenetére

    :DD :DD Pont az ilyen emberek miatt mint te, szeretek a középpontban lenni, mint te. Azért megkérdezhetnénk pár fórumlakót, hogy kettőnk közül melyikünk szokott kötekedni. :C
    Te meg az LG topicba mehetsz vissza, ökörségeket írogatni, meg elbizonytalanítani másik embereket.
    SZÉGYEN!! :P :P
    Amúgy nincs márt TV-m, Projector lesz helyette, mint írtam korábban.
    Bocs ha megsértettelek, BÉKE VELED! :R :R

    [ Szerkesztve ]

  • Dave567

    addikt

    válasz Dexar007 #133 üzenetére

    Vagy csak troll :C Na most rá tapintottál a lényegre, örülök, hogy te is észre vetted, de kicsit előbb kellett volna, és nem leállni vele vitatkozni, én is csak azért tettem, mert szeretek.. :DD
    Végig nézhetsz pár topicot, már meg kapta a srác a Troll titulust, annyira ért a dolgokhoz, és még a tesztelőkkel is, is leáll vitatkozni, mert neki biztos, hogy igaza van. :W
    Kérdezd meg az Aktív 3d-ről mi a véleménye, sírva fogod el hagyni a Prohardvert, garantálom.
    De vigyázz, mert szokott fenyegetni Privátban is...

  • Dave567

    addikt

    válasz MrCsiT #167 üzenetére

    Egyet kell értem Nuke kollégával, sokkot kapnál ha látnád, és azért is mert nincs igazad, ezt valaki anno bemesélte, vagy lehet, hogy a régi Plazmákra igaz volt, de most nem gázos a helyzet.
    Régebben Samu tv-ket nézegettem, a 3d-je is tetszett, haverom akinek passzív 3d-je volt, azt mondta nagy butaság ilyet vennem mert szét esik a képe, mert a hülye haverja ezt állította, lás csodát, nekem nem esik szép a kép, tű éles, gyönyörű, a fejem amikor fel teszem a szemüveget 5 percig furcsa, utána tökéletes.
    Magyarán szólva terjengenek a pletykák össze vissza...
    Kérdezd csak meg PUMMÁT, neki vibrál is, de szerintem a sok hülyeség miatt az agya is.
    MEG KELL NÉZNI előtte, és nem hülyeségeket írni..........

    Remélem a csúcstechnológiát nem az IPS-re írtad, mert kúrva messze áll a csúcs technológiától, mint az LG meg a Samu.
    Led tv-k színesebbek, így van, de te ha végig nézel akkor mit látsz? Minden olyan húúú de színes? Vagy inkább természetes színt? A Plazma pont ezt adja vissza.
    Dexarnak kár volt felhoznia a Plazma dolgot... Az emberek szemébe már elásta magát a Plazma, a mindenféle mendemonda miatt, viszont a többségük még nem is látott olyat...

    A Philips menüjére vissza térve, te azért veszed a tv-t, hogy csak lépkedj a menüjébe, vagy azért, hogy jó minőségű képet kapj? Mert ha valaki a Smart, meg a beépített lejátszója miatt veszi az HÜLYE.....

    (#173) b.: Szerinted mennyi tv-t látott életében, mert az LG-n kívül nem sokat, tetszett neki az LG, megvette, a többit meg leszarozza, mert ezt meg azt írnak róla. PUFF.. ENNYI.. :R

    Elnézést PUMMA hogy személyeskedtem... :R :R :R

  • Dave567

    addikt

    válasz #94529552 #176 üzenetére

    Nem engem neveztek Trollnak minden topicban, de ezt hagyjuk.

    Szerinted mi a különbség egy Hama és egy Audioquest Vodka HDMI között? A 50-60ezer forint árkülönbség az tuti, de képileg van? Mert sokan azt állítják, van pedig elvileg nem kéne lennie, de mégse állítok oda a házimozi topicba bizonygatni, hogy már pedig még is van, és nem hurrogom le őket akik esetleg tesztelték is.
    Na, TE viszont ez vagy, és mellette BUTA is.
    Na Csáá
    :R

    [ Szerkesztve ]

  • Dave567

    addikt

    válasz #94529552 #179 üzenetére

    Na, rád is szánok egy kis időt..

    A másik, hogy hazudsz állandóan

    Megkérdezhetem, hogy miben hazudtam?

    Fogalma nincs senkinek, hogy mit keresel a tévés fórumokon egyáltalán.

    :DD Szerintem nézz egy kicsit vissza a múltadba, szerintem több savazást kaptál, mint itt akár melyikünk a topicokba..

    A kábeles részt meg nem loptam, volt téma nem egyszer, de ha utána jársz láthatod, hogy van aki látja a különbségeket, van aki nem.
    Ezt nem azért írtam mert van is rá válasz, mert nekem fogalmam sincs mi a különbség, nem is mennék bele egy vitába ezzel kapcsolatban, de nem is megyek oda pofátlankodni, hogy már pedig van.

    Igazad van abban, hogy kevésszer ajánlgatok tv-ket, mert már nem foglalkozom velük, mire össze gyűlt a pénzem, addig épp elegendő volt utána járkálni, és a fejem is belefájdult már a keresésekbe, meg a nézegetésekbe.
    Persze attól még megfogom mondani a magamét, ha valaki hülyeségeket állít, és csak pár tesztre hivatkozik, akár Trollnaknak tart akár nem, hisz azért vagyunk itt, hogy segítsük egymást, GONDOLOM. :R :R

Új hozzászólás Aktív témák