Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave567

    addikt

    válasz MrCsiT #167 üzenetére

    Egyet kell értem Nuke kollégával, sokkot kapnál ha látnád, és azért is mert nincs igazad, ezt valaki anno bemesélte, vagy lehet, hogy a régi Plazmákra igaz volt, de most nem gázos a helyzet.
    Régebben Samu tv-ket nézegettem, a 3d-je is tetszett, haverom akinek passzív 3d-je volt, azt mondta nagy butaság ilyet vennem mert szét esik a képe, mert a hülye haverja ezt állította, lás csodát, nekem nem esik szép a kép, tű éles, gyönyörű, a fejem amikor fel teszem a szemüveget 5 percig furcsa, utána tökéletes.
    Magyarán szólva terjengenek a pletykák össze vissza...
    Kérdezd csak meg PUMMÁT, neki vibrál is, de szerintem a sok hülyeség miatt az agya is.
    MEG KELL NÉZNI előtte, és nem hülyeségeket írni..........

    Remélem a csúcstechnológiát nem az IPS-re írtad, mert kúrva messze áll a csúcs technológiától, mint az LG meg a Samu.
    Led tv-k színesebbek, így van, de te ha végig nézel akkor mit látsz? Minden olyan húúú de színes? Vagy inkább természetes színt? A Plazma pont ezt adja vissza.
    Dexarnak kár volt felhoznia a Plazma dolgot... Az emberek szemébe már elásta magát a Plazma, a mindenféle mendemonda miatt, viszont a többségük még nem is látott olyat...

    A Philips menüjére vissza térve, te azért veszed a tv-t, hogy csak lépkedj a menüjébe, vagy azért, hogy jó minőségű képet kapj? Mert ha valaki a Smart, meg a beépített lejátszója miatt veszi az HÜLYE.....

    (#173) b.: Szerinted mennyi tv-t látott életében, mert az LG-n kívül nem sokat, tetszett neki az LG, megvette, a többit meg leszarozza, mert ezt meg azt írnak róla. PUFF.. ENNYI.. :R

    Elnézést PUMMA hogy személyeskedtem... :R :R :R

Új hozzászólás Aktív témák