Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandi0000

    nagyúr

    válasz Williamgrant #132 üzenetére

    nincs is ennél szebb mikor kiragadjátok a lényeget a többivel meg nem foglalkoztok :D

    mind1 nem vitázni akarok mint mondtam, lehet neked/nektek van igazatok, de mint mondtam az én felhasználási szokásomhoz nem jó még a technológia

    Nincs ilyened, de szeretnél, viszont drága ha szar.
    - Ja sztem drága és szar, ha 500k, és az én szokásaimmal negyed évente beégne, hozzáteszem a teszt szerint

    Akinek van azt mondja hogy nem szar, viszont az neked nem elég
    -Persze mert mint megerősítettetek, a legtöbbetek nem néz tv adást, vagy netflix, vagy letöltött filmek, stb filmek mennek, és napi pár órába használjátok

    Úgy mondasz véleményt a termékről hogy nincs tapasztalatod azzal hogy szar lenne, de kipróbálni nem mered (persze értem én, anyagi okokból).
    -ebbe bele se tudok kötni :D Azért vannak a tesztek hogy akik olyan csórók, hogy nem tudnak/nem akarnak venni tv-t tesztelgetésből, azok az alapján döntik el, megéri e vagy jó lesz e nekik, mivel van tapasztalatom telefonos amoleddel, ami nem ugyan az nyilván, de az is hasonlóan hajlamos beégni, így nem merem megkockáztatni még most a tv-t, esetleg ha valaki tényleg alá tudja támasztani hogy hasonló szokások mellett nem lesz baja 4-5 évig

    Tehát részben igazad van meg nem is :D Hidd el én lennél a legboldogabb ha rá tudnám magam venni, hogy nem lesz vele gondom, de viszont érthető okokból azt se akarom, hogy kifizetek érte egy valag pénzt, és pár héten belül elkezd fáradni az anyag és romlani a képminőség, jelenleg ott tartok, hogy 200-ról felemeltem a keretet hogy vegyek egy prémium led-et, de az már kis lépéssel oled, ami nagyon sok zavaró problémáját megoldaná a led-nek, viszont nem biztos hogy olyan sokáig "TV" lenne

    kolopele Az ilyesfajta leszűréseket egyenesen rühellem, biztos megátdolgoztál gondolom a pénzért, és van is ha nem hiányzik az a pár milla, persze nem akarok turkálni a zsebedből, de pl ha suli mellett dolgoznál nyáron 150k-ért havonta, akkor is ilyen nagy mellénnyel vennél több millás tv-t a max 300k-ból? :D

    [ Szerkesztve ]

    Xbox One: bandymnc

Új hozzászólás Aktív témák