Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • llaszlo

    veterán

    válasz vanhalen #319 üzenetére

    Az hagyján én láttam olyat akinek lakása volt az adott városban amit kiadott és közben koleszos volt. Igaz nem volt BMW-je csak suzuki, viszont azért ez mindent elmond, hogy ott is mennyire működik a korrupció.

    Dany007: Ezt a 200e-s iPhone-t meg hagyjuk már. Nem sok marha van aki függetlenül veszi és nem szolgáltatónál, plusz még úgy sem kerül 200-ba. És komolyan szerinted azok vannak többségben akik csak azt nézik, hogy milyen játékok futnak egy telefonon? Talán nem a fórumból kellene kiindulni meg abból amiket így olvas az ember. Nyalván van akinek ez fontos, de a vásárlók nagy része nem ez alapján fogja megvenni.
    Én 10 éve még pont főiskolára jártam. Már akkor volt mindenkinek mobilja és gépe is a nagy részének. Otthoni netje az nem mivel akkor még rohadtul gyerekcipőben járt a technológia és baromi drága volt. Meg kéne érteni, hogy változik a világ és ma már szinte elképzelhetetlen gép nélkül az élet egy főiskolán. Egy laptop meg sokkal jobb választás egy asztali gépnél és nem is kerül jelentősen többe. 10 éve is elköltötték a pénzt meg most is, csak legfeljebb másra.
    "és csak a pénzes üzletemberek engedhették meg maguknak, az ma már egy diáknak is teljesen alap dolognak számít," Meg ma már lényegesen olcsóbb is sokminden.
    Az, hogy Mo pénzügyi intelligenciája vetekszik egy fejletlen lárváéval az nem kérdés. Csak azt nem tudom, hogy ez miért zavar egyeseket. Engem nem különösebben érdekel kb le*****.

Új hozzászólás Aktív témák