Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz F34R #46 üzenetére

    ezzel az az egy baj van, hogy a benchmarkban mért eredmény és a valós játék sebessége nagymértékben eltér.

    FHDben olyan 40-50% körül megy mindkét kártya CFben, és fix 60fpsem van vsync miatt. a benchmark 65ös avgt ment ugyan, de a kártyák lényegesen jobban tekerte.

    Bioshockban portal rendszer van, amíg fetcheli az adatokat, addig picit alacsonyabb az fps, de azután a pár mp után visszamegy és ott se a GPU a limites. ami miatt a benchmarkja igazából irreveláns, hogy végig fetchel, tehát sokkal rosszabb fpst ad, mint maga a játék. talán SSDről jobb a helyzet, de ott se vagyok benne biztos.

    (kieg: megvan a játék, 1080p ultrán tolom 7850 OC CFfel. Bench után nem akartam eyefinityben kezdeni, mert úgy már high alatt is rezgett a léc, ehhez képest ezekkel a beállításokkal henyélnek a kártyák kb.)

    szóval szerintem bármit is mond a benchmark, 1080p ultrára a gyakorlatban egy 7850/7870 szintű kártyának elégnek kell lennie 60fpsre, fetchelésnél ahogy láttam amúgy sem a GPU a szűk (VRAMot is bizergálja a program, teljesen biztos nem vagyok).

    eyefinityt picit macerásabb mérni, mivel mindhárom monitor kell a játéknak, szóval nem lehet az egyiken folyamatosan nézni az fpst, hogy mégis mi történik. 7970CF talán oda kellhet, hogy a benchmarkon se hasaljon el, de tippre a bench nem csak a gpu miatt lassú.

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák