Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haris

    őstag

    "Statisztikai alapon kijelenthető, hogy rosszul járt az a vásárló, aki tavasszal, illetve a nyár elején döntött a rendszer bővítése vagy új PC vásárlása mellett: a videovezérlők az idei második negyedévben keltek ugyanis el a legdrágábban – akkor átlagosan valamivel több, mint 273 dollárt kóstált egy PC-s grafikuskártya."

    Persze a statisztika... De sajnos a videokártyát nem átlagáron veszi a user.
    Pedig milyen szép is lenne, ha most vehetnék pl. 8800GTS-t (vagy 2900XT-t hogy ne nagyon szaladjon el a ló) 257$ -ért és sajnálhatnám azokat, akik 273$-ért kellett megvegyék még nyáron. Meg persze verném a fejem a fajba, hogy nem tavaly karácsonykor vettem meg 220$ körüli áron :DDD

    "Az esztendő harmadik negyedévében nagyjából 22 százalékkal több videokártyát értékesítettek, mint az előző ciklusban, ez pedig mindenképpen túlmutat az iskolakezdési időszakra jellemző hagyományos növekedési ütemen."

    Ezt pedig végképp nem értem.
    Többeknek is raktam össze gépeket mostanában. Miután mindenki a gazdaságosan szereti elkölteni a pénzét, integrált VGA-val építettük a gépeket, vagy ahol lehetett, átmentettük a régi VGA-t. Ezekkel januárig tuti elvannak, és addigra csak megjelennek akár a 8800GT-k akár az ATI3870-ek (vagy 3850-ek). Sőt akkor valószínűbb hogy egy kicsitmélyebben is hajlandók lesznek a zsebbe nyúlni VGA-ért, mint most, amikor az új alaplap-proci-hűtő-RAM-táp-vinyó árát ki kellett fizetni nem is beszélve a TFT-ről, mert ha már új gép....

Új hozzászólás Aktív témák