Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qad

    senior tag

    válasz nemlehet #3 üzenetére

    +1 kénytelen voltam használni 2 napig a 4790K-ba épített borzadályt. Katasztrófa a köbön az hogy a cod ghosts nem ment csak 25 -30 fps-el a videókártyához állított beállításokkal az 1 dolog, de hiába vettem le minimumra a grafikát és a felbontást 1900-ról 1200-ra, mert akkor meg textura hib hegyeket dobált. A csoda hogy nem fagyot ki a játék. Az fps felment 50 körülre.

    Nullához közelítő teljesítménnyel mi a francot várnak. Az igp-re készült játékukat ne vegyük most ide, én az összes többi lehetséges játékról beszélünk ahol egyáltalán nem kimagasló a teljesítményük.

    Az Incredible adventures of van helsing 2 az röcögve elfutott maxos felbontás közelében, bár az is a 30 fps körüli ingerküszöbömnél volt.

    Egyébként nem értem a logikájukat, eszembe sem jut igpjüket használni ha nincs mellette teljesítmény, de akkor meg mért nem csinálnak csak valami alap gagyit és mért gyártanak vagy 3 féle igp-t?

    A lényeg hogy lehuzzák rólunk a lovét és elmondhassák hogy a piac 2/3-a az övéké, igaz hogy kikapcsolt igp-vel. Shit. Gyárthatnának procit igp-vel és igp nélkül. Egyből meglátnák hogy szinte kutyának sem kell, csak az olcsó office gépekbe vennének olyan procit ami képet is ad és nem kell külön dvga. Egyéni vélemény csak plusszolást fogadok el, ne ugorjatok a torkomnak xD

    Remélhetőleg a DX12 jótékony hatással lesz az igp teljesítményére( a gond az lesz hogy a többiek teljesítményére is jó hatással lesz és nagyjából marad a teljesítmény különbség).

  • qad

    senior tag

    válasz #06658560 #15 üzenetére

    Micsodaaa? Ezt miért nem írták a kézi könyvében hogy 30hz alatt kell használni a moncsit és akkor veszettül jó képem lesz? Egyébként tud a moncsim 24 hz-et is . Akkor már olyan lesz a játék mint egy A kategóriás 300 milió$-os költségvetésű filmet néznék?

    (#18) Amacs

    Arra tarthatok 1 olcsóbb dvga-at is.

    Ezt mondom én is, ha office gépekben van az igp-k túlnyomó többsége(ami az ilyen gépekben tökéletesen rendben is van), akkor meg miért gyárt az intel 2 lépcsóvel erősebb igp feleslegesen és sír hogy a fejlesztők nem hallgatnak arra amit ajánlanak nekik.

    [ Szerkesztve ]

  • qad

    senior tag

    válasz lenox #19 üzenetére

    A core2 időszakban sem voltak gyengék az igp-k, ott is tökéletesen megjelenítette a képet és még a Fekete özvegy árnyék effektje is kiemelkedő volt xD. Van ilyen itthon, veszett 1 szerkezet. Nem vett rá azóta a lélek hogy tegyek bele 1 agp-s kártyát hogy ne az 1 gigányi ddr 400-as ramból zabáljon az is. Win 8 az oprendszer D.

    (#21) Kopi31415
    Azt olvastam, de azt hittem az intelnél is van ilyen trükk. Mint pl. remélem jól emlékszem hogy a rome total war jobban futott intel igp-n mint bármelyik dvga-s gépen(vagy csak effektnél akadt le)
    .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák