Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GBRDVD

    tag

    Kedves Alex!

    Most kezdtem el használni a firmwaredet 2 db eszközön, és nagyon jónak találom! Nem kísérletezgettem, kapásból cseréltem a gyáriakat. :) Több évnyi Tomato (LinksysWRT54GL) használat után váltottam át. A kliens módot még nem sikerült beállítanom rendesen, de majd holnap folytatom.

    Csak 2 apró zárójeles tipp az esetleges későbbi verziókhoz, amit így első körben észrevettem:

    1. Nem tudom van-e tervben valós idejű grafikonon kívül egy elmúlt 24 órás grafikon. (Ha pl. a torrent megszakadt valamikor éjszaka, akkor a Tomatonál grafikonon meg lehetett nézni, hogy mikor.)

    2. A MAC adressek kattinthatósága. Tomato kattintásra kiírta, hogy melyik cég eszközéről van szó. Talán a http://hwaddress.com/ oldallal volt összekötve, innen nyerhette az adatokat. Ez azért hasznos, mert pl. a "DHCP bérletek"-nél jelenleg is van nálam 3 eszköz. Neveik nem mindig jelennek meg mellettük. Rákattintva viszont tudja az ember, hogy ez az "Apple", vagy a "SonyEricsson", stb. Ha idegen jelenik meg a listában, egyből kiderül, hogy milyen készülék az.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák