Hirdetés

  • TopSpin 2K25 teszt

    gp Djokovic nélkül ugyan, de bő évtizedes kihagyást követően visszatért a TopSpin-széria – itt van minden Grand Slam, de vajon a játéknak mekkora esélye van a világelsői címre?

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz Tetsuo #118 üzenetére

    Az erős ateizmus szerintem is vallás.

    Én a gyenge ateizmust és a panteizmust pártolom, a hinduizmus egyes irányzatai pedig szimpatikusak számomra. A tudományos világkép dominanciájára szavazok, és tartok az egyházak és az állam erősödő kapcsolataitól. A szekuláris államban hiszek, azt támogatom.

    Kedvelek több hívő PH!-st, a hitükben biztos vallási fanatikusokat viszont nagyon nem, ahogy a keresztény fasisztákat sem. (Ezzel szerencsére nem vagyok egyedül.)

    Semmi baj nincs azzal, ha valakit érdekel a vallás, szerintem a fő az, hogy ha már egy topikban előkerül a téma, és a modikat se zavarja, ne tépjék egymást nagyon a nem egy oldalon állók, mutassanak egy minimális tiszteletet, emberséget a számukra nem szimpatikus oldalon állók felé is. Egy ember sokkal több, mint egy-egy aktuális véleménye.

Új hozzászólás Aktív témák