Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • InfiniteReality

    őstag

    válasz Poplacsek #2331 üzenetére

    Akkor már lehet újra kiadták azóta. Múlthéten vagy elötte jött ki, de marhagyorsan vissza is vonták a memleak probléma miatt. Lehet azóta újra kiadták.
    Nálam a HDS csak a szerveren fut nonstop, oda pedig nem kell AHCI driver, mert olyan alaplap van benne.
    A rendszerdiszk meg amiről a tartalom fut, mindkettő SAS, egy SATA diszk csak mentésnek van benne. Leáll és leállva is marad, naponta 1x éled csak fel vagy ha ráolvasok.

    Kiváncsi lennék honnét szedted a 11.5-öt, mert az Intel oldalán még mindig 11.2 a legfrissebb. Direkt csak annyit írtam be kulcsszónak, hogy AHCI.

    És ezt a legfrissebb, annak ellenére, hogy az összes többire azt írja, hogy latest: 6/11/2012 11.2.0.1006

    A 11.5-öt én is egy másik oldalról szedtem le, de miután elolvastam miért vonták vissza, inkább felfüggesztettem a használatát. Megvárom míg az Intel újra kiadja.
    Ráadásul azon a másik oldalon csak 64 bites változatot találtam belőle, míg a 11.2-ből van 32 bites is. Elképzelhető azért, hogy itt is lesz egy váltás és a 11.5 már nem is fog kijönni 32 bitre. Majd meglátjuk.

    [ Szerkesztve ]

    http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

Új hozzászólás Aktív témák