Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flashy

    veterán

    úgy viselkedik mint egy sima notebook, egy sima pda, és a kettő összekötve kábellel, csak nem lehet szétszedni és a pda-t se lehet levenni a notebook oldaláról (majd ezt is fel fogják találni biztos). az a baj, hogy a beharangozó szövegekből olyan jön le, mintha a gép bekapcsolása nélkül is hozzá lehetne férni a dolgaidhoz a kis képernyőn, holott csak annyi hogy bizonyos dolgok (pl email) és bizonyos fájlok automatikusan másolódnak (szinkronizálódnak) a pda-ra, ami igazi pda-val ugyanígy működne. nyilván előny hogy itt ez össze van építve, és hátrány, hogy össze van építve. én nem látom sok előnyét, max annyi hogy ha csak zenét akar hallgatni valaki, felmásolja a pda-ra a zenét, aztán lesz egy nagy, de a notebook aksi miatt örökké szóló mp3lejátszója.

    olyan kéne, hogy az eredeti notebooknak legyen egy hiper-energiatakarékos módja, aminél nem a full oprendszer bootol hanem valami egyszerűsített, és minden hardvereszköz a legbutább módban indul, kb mint egy 400MHz körüli pda. a procit lejjebb lehet venni, egyéb órajeleket is, képernyőt valami nagyon alap módba, a táp se működne teljes erővel mer nemkell, a winchesternek meg vagy valami lassú mód (tudom, nincs ilyen a mostaniakban de még lehet), vagy valami flashemóriás megoldás bár akkor a fájlokról megint csak valami auto-szinkronizált másolat van.

  • Flashy

    veterán

    válasz OliApa #14 üzenetére

    ha lényegesen kevesebbet fogyaszt ebben a módban, akkor kb erre gondoltam :)

Új hozzászólás Aktív témák