Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz Jack@l #55 üzenetére

    Mondj logikus érvet ahhoz, hogy egyesek miért istenítik az iPhone-jukat és szerintük minden más csak szar lehet, vagy vice versa (hogy a legelső példát írjam ami eszembe jutott). Vagy valaki miért az opelt/vw-t/stb-t részesíti előnyben.
    Mint írtam ha úgy lesz, már hajlok afelé, hogy más legyen, de majd az adott (pénzügyi) kereten belül pár százalék eltérés esetén a szimpátia fog dönteni - ami ugye az amd felé hajlik, amit szintén írtam. És az akkori döntésemet majd az akkori állapotok határozzák meg, nem az, hogy a múltban az nv kevesebbet fogyasztott/ avagy az amd többet evett. Nem cserélek félévente hardvert, hogy foglalkoznom kelljen a dologgal, így majd akkor foglalkozom vele, mikor aktuális lesz.
    Ugyan ez az állandó 'szarazamddriver' szajkózás is, mert valakinek valamikor anno problémája volt vele. Nekem meg az nv driverekkel volt több problémám mégse hajtogatom, és akkor mi van? (Konkrétan nem tudtuk feltenni a win7-et, mert telepítés után többé nem volt kép)
    Szóval nincs válasz, amd szimpi, nv nem, ha semmi extra nem indokolja a másikat, akkor amd lesz, érd be ennyivel :)
    A jelenlegi állapotot figyelembe venni semmi logikája nincs a majdani jövőbeni vásárlásomhoz. Majd akkor döntök.

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák