Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alaplapvevő

    csendes tag

    válasz MaCS_70 #74 üzenetére

    Szerintem nem gondolhatunk kollerációban ha nem lineáris a kapcsolat.
    Én értem , hogy a "dragább jobb minőség" a feltételrendszer alap tézise statisztikailag , de akkor meg lineáris a kapcsolat. Én azt vitatom, hogy az egzisztenciádnak nem eleme automatikusan az igényesség. A vásárlók négy személyiség profiljára való osztás alapján csak egy csoport van akit az érzelmei nem annyira befolyásolnak egy termék, jelen esetben a billentyűzet megvásárlásakor. Kijelenteni azt hogy " aki jó egzisztenciával rendelkezik az igényes" és feltételezni hogy az 60k-ért vesz billentyűzetet messzemenőkig hibás gondolkozás. A "4" hsz-ben egy tökjó szubjektiv véleményt olvasni. Én mint féllaikus az egészt topik vegigolvasása után az általa nevezett billentyűtzetet nézném meg legelőször a neten, független attól hogy milyen az egzisztenciám és az igényességi mutatóm billentyűzet terén.
    Sokan elhiszik hogy a " drágább jobb" (munkaeszköz kivételével de ott is csak egy bizonyos szintig) de én nem osztom ezt a nézetet, mert nem lehet egy álltalános objektiv rendszerbe belehelyezni. A szubjektiv érveid alapján fogod eldönteni mit veszel.

  • Alaplapvevő

    csendes tag

    válasz MaCS_70 #74 üzenetére

    Az még elfelejtettem irni, hogy a titkárnő azzal dolgozik amit te megveszel neki, ha az nem jó neki, vagy elmegy , vagy vesz magának (neked) egyet dolgozni. Egyébként meg megszokta azt amin dolgozott. Gagyi billentyűzetel is megtanult volna gépelni rendesen. DE nyilván nem szívatom szar kíbordal. Én emlékszem , hogy az egyik régebbi munkahelyemen amikor bejöttek a gumiharangos billentyűzetek arra panaszkodtak , hogy nem ézik hogy leütötték a betűt. A masik hogy 20 éve még a legrosszabb billentyűzet is minőségi volt. Nem volt ekkora szórás gyártó, ár, és funkció terén.

Új hozzászólás Aktív témák