Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shing

    őstag

    válasz TTomax #122 üzenetére

    Én nem értem miért van ennyire széthájpolva a GTA5 PC-s portja. Eszi a VRAM-ot mint az állat, proci kihasználásban sem hozzá már azt amit a mai AAA játékok. Látni a min FPS-ekből is, hogy valami nincs rendben vele. Konkrétan az én régi gépemen a Watch Dogs is jobb minőségben futott a patch-ek után.

    Persze nem mondanám optimalizálatlannak, de az egyik legjobban optimalizált port olyanok mellett mint a The Division, RS Siege, Rise of the TR, Overwatch, Battlefield, Far Cry 4, Gears of War 4, Doom, MGS5... sztem semmi extra nincs benne, még talán a WD2 is jobb port lett.

  • Shing

    őstag

    válasz TTomax #129 üzenetére

    Hát saját tapasztalat, láthatod a gépem nem mai darab... konkrétan egy 2009-es HD5770-n eldöcög a The Divison, van yt-n is video. Far Cry 4 nekem nem mikrolaggolt a száz éves gépemen, viszont futott High-on, 35-60FPS-t tartva. Úgy láttam benchmarkokban is jól szerepel.
    WD2 alá sem kell I7, inkább egy 9 éves Q9550. Siege-t végképp nem értem miért szidod, nekem pl. maxon fut (kivéve AA) 7 éves hardverekkel. :DDD

    Nem azt mondom, hogy rosszul optimalizált játék a GTA5, de semmi extra. Aki azzal jön, hogy bármin elindul, az próbáljon ki végre játékokat amik 2014 után jelentek meg. Ott tartunk, hogy 10 éves quad procikkal tudunk játékokat futtatni. Itt egy kb. 10 éves Q6600 tuningolva hozza az i7 szintjét Division-ben. [link] Na nem azért, mert az i7 nem annyival erősebb, csak egyszerűen egy olyan régi proci is elég, utána kemény GPU limit...

    Úgyhogy azt kell mondanom, hogy ja az Ubisoft játékok (is) mára egytől egyig jól futnak és egyáltalán nem nagy durranás a GTA5-től hogy szénné butított grafikán bármin elindul, unalmas a hájp... én le is cserélném valami újabbra ahol nincs 25FPS-es belengés még csúcshardverrel is (lásd az összes ph-s teszten a min fps eredményeket).
    Wildlands-t még nem próbáltam, de úgyis beta, szerintem nem kell félteni az ubit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák