Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz #16939776 #11 üzenetére

    Nekem a végeredmény nem tetszik.

    Mindig respektálom a kreativitást, de ilyen kis méretű kijelzővel játsszon a Harry Potter! :P (És, aki rövid úton sok dipotriás szemüveget szeretne magának.)

    Nem véletlen, hogy anno a kvarcjátékok is nagyobbat kaptak, és mindig a kijelző része volt az, amit fejlesztettek (növelték, megduplázták, stb.).

    Az ismert retro "handheld" konzolok kijelzője is sokkal nagyobb volt ennél.

    Ez a termék kiváló bemutatni, hogy mi mindent lehet belepakolni egy alapvetően kis méretű SNES kontrollerbe; gyakorlatil használatra viszont alkalmatlan.

    "Aquila non captat muscas."

  • Piftuka

    veterán

    válasz arty #43 üzenetére

    Minden relatív. :)

    A fenti negatív véleményeket nem osztom. Én kifejezetten a "Metal Gear Solid" (megvan eredeti, nagy dobozos kiadásban a PC változat; azt játszottam végig anno), a "Tekken 3", a "Final Fantasy VII", és szintén PC-n játszott "Resident Evil", és örök kedvenc "Destruction Derby" miatt vettem meg ezt a konzolt.

    A nem kevésbé legendás "Rayman" és "Oddworld" már csak az a bizonyos "hab volt a tortán". :)

    Ha a fenti címek közül csak egyetlen egyet tartalmazott volna, akkor is megvettem volna.

    Úgy, hogy ráadásul 8.990 forintos akciós áron sikerült megvásárolnom, a legapróbb kétely sem merült fel bennem.

    Jól mutat a NES, SNES és Mega Drive Mini gépek mellett a gyűjteményemben. ;)

    Az tény, hogy a "Gran Turismo", a "Crash Bandicoot", a "Tomb Raider", és talán a "Silent Hill" elfértek volna még rajta.

    Ebből a listából különösen az első cím a kulcs, mert vallom, hogy a "Gran Turismo" sorozatnak köszönheti a létét a Playstation.

    Ám abszolút nem vagyok csalódott. Túl sokat nem teszteltem még, de a "Tekken 3" és a "DD" játékmenete az egyébként borzalmas (az analóg karost is annak tartom; soha nem tudtam megszokni, és rajongani a SONY gamepad-jaiért) ellenére is élvezetes.

    A "Resident Evil" volt az, ahol szó szerint és átvitt értelemben is folyton falaknak ütköztem. Anno PC-n, billentyűzettel játszva ezerszer könnyebb volt az irányítás.

    Az első nekifutásra nekem ez kontrollerrel játszhatatlan volt. Mindenesetre a fentebb idézett angol nyelvű tesztben taglalt technikai problémákat (FPS, miegymás) én nem tapasztaltam.

    Szóval összességében elégedett vagyok a "Playstation Classic" retro konzollal.

    "Aquila non captat muscas."

  • Piftuka

    veterán

    válasz arty #46 üzenetére

    A liszenszelés nem lehet probléma, hiszen a saját játékukról van szó. A "Playstation Classic" a SONY saját, hivatalos terméke. Ahogyan a játékok is.

    Vagy mire gondolsz?

    Egyébként egyik gépet sem moddoltam.

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák