Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz citkar #75 üzenetére

    Nem rossz ez az M2-s, valakinek biztos tetszik, bár ha arra gondolok, hogy előző asztali gépemben a RAM-ok tetejére kellene bármit is tennem...
    De miért kellene? Nekem sem kell. Komolyan az egész kütyü annyira kicsi, hogy sokan észre sem vennék, ha nem mutatnám meg külön (ha meg feketét vettem volna, akkor meg pláne). Ha levenném róla a "feltűnő" matricát, simán azt hinnék oda van integrálva (3-4 mm-re emelkedik ki az egész az alaplap pcb síkjából, még a procihűtő talpa is magasabban van). Főleg normális méretű hűtő mellett, szinte láthatatlan (pedig nekem itt még 180 fokkal el is van forgatva a hűtő, amúgy simán fölé lógna). Ami gondolatmenetet írtál a memóriákkal csak a cikkben lévő kütyüre igaz, nem általában az M2-re (egyébként ezt a kütyüt én sem értem, de ezt már írtam, csak ilyen öszvér kényszermegoldásnak látom).

    sima SATA csatira (vagy ahhoz hasonló csatlakozóra, az alaplap egy szabad területén) rádughatnám (mint USB-be a pendrive-okat), ez egész széles körben tetszetős lehetne, szerintem Neked is tetszene :).
    De hiszen ez maga az M2 amit leírtál. Egy szabad csatlakozó az alaplapon amire rádughatod a pen-drive méretű SSD-det. Miért kellene "újra feltalálni" valamit ami már van? :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák