Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MotorosRoy

    csendes tag

    Sziasztok!
    Egy kis segítség kellene számomra.
    Van egy Xperia P-m 4 hónapja,most jött meg szervizből a telefon,semmit nem csináltak mondván,hogy a leírt jelenségek a teszt alatt nem voltak érzékelhetőek,de ajánlották/ráfogták a szoftwer hibáira a jelenségeket,és azt tanácsolták,hogy majd a kövi szoftwert rakjam rá és jó lesz...Érdekelne,hogy másnál is tapasztalhatók e a problémáim,hogy tudjam,szoftwer a hibás vagy telefon, esetleg a 2 vírusirtón át bejött valami vírus,vagy mégis mi lehet a baja....
    Jelenségek:
    1;Videózás közben összevissza zoomol,elhomályosodik több másodpercre is...ezt még régebben is csinálta,amikor még az ezelőtti szoftwer volt rajta...tudom másnak is csinálja de nekem nagyon sokáig teljesen homályos az egész...(Nem ezt várom egy 8megapxeles FULL HD videórögzítőtől!!)

    2;Ha rákattintok kezdőképernyőn a "Telefon"menüre,akkor ugye az utolsó hívások és a gombsor kell hogy kijöjjön,s felül a "füleknél" átlehet váltani a telefonkönyvre.Nekem néha felül a fül az utolsó hívásokon áll ez esetben,viszont alapból a telefonkönyvet nyitja meg.

    3;Az egyik legnagyobb baj most 1 hónapja jelentkezett,amikor sötétben fényképezek,akkor csinál olyat az esetek többségében,hogy elsütöm a fényképet és felül megvilágítja a vaku,alul viszont csont sötét a kép.Nem mindig de olyan 90%ban ezt csinálja a vakus fényképeknél.(ekkor már a legújabb szoftwer volt rajta).

    4;A legdurvább problémám az nagyon gonosz!!!Mivel van egy vállalkozásom és üzletember vagyok ez engem padlóra tett idegileg,ez az aljas azt csinálja,hogy van pl ismerősöm "Don Kata" néven 06 30 ***számmal van egy ügyfelem 0636369*** számmal és ezt az ügyfelem számát berakja Don Kata neve alá is,azóta "Apácskám" neve alatt is megjelent ez a telefonszám.600 telefonszámot rakosgatott más más név alá,és a sim kártyámon is ez lett,mert későn vettem észre.
    Érdekesség még,hogy reggel "V Zsoltinak" írni akartam sms-t,kikerestem a telefonkönyvből rákattintottam,hogy neki akarok sms-t küldeni,kijött az ablak ahol meg kell írni,viszont a címzettnél már "Janovicz" volt.Az sms Zsoltinak ment el,de onnantól már Janovicz név alatt is ott volt a Zsolti telefonszáma.

    A szervizből visszaküldték a telefont,hogy ezeket a problémákat jelezték a Sony felé és hogy TALÁN megoldást fog nyújtani az új szoftwer ami csak március végén lesz a piacon,ugyanis a félnapos tesztjük során ezek a problémák nem léptek fel....
    Úgyhogy te kis köcsög gyerek 2 hónapot várjál és addig azt fogsz felhívni amit a telefon akar,nem azt akit te...
    Köszönöm ha elolvastátok és hálás vagyok az információért! :R

Új hozzászólás Aktív témák