Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zhata

    senior tag

    válasz #12634880 #4624 üzenetére

    Én meg csak a garanciát szeretném megtartani, ugyanakkor ICS is kéne már nagyon. :D

    No, ez a két dolog sajnos nagyon is nem fér össze egymással. :K
    Olvass vissza.

  • sebgutkopf

    őstag

    válasz #12634880 #4624 üzenetére

    Figyelem itt az eseményeket, hogy ki mire jut ezzel a készülékkel. Ez az ICS téma nagyon pörög. Lehet nem olvastam eleget erről az ICS-ről, de nekem nem igazán világos, hogy tényszerűen mivel nyújt többet mint az utolsó GB? Milyen nélkülözhetetlen funkcióhoz juttatja a készüléket, aminek hiányában már nem lehet a GB-el együtt élni?
    Van valami olyan program, funkció, alkalmazás, ami világmegváltó és csak az ICS alatt fut és az itteni top managerek életében nélkülözhetetlen?

    Azt látom, hogy az új egyelőre teljesítmény csökkenéssel és csökkent stabilitással jár. Nem értem egyelőre a nagy update láz alapját.

    Nekem van egy olyan alapelvem, ha valami jól működik, akkor azt nem kell megjavítani. Illetve mindenféle effektet mozgó baromságot élből kikapcsolok a telefonon, a látvány nálam a -10. szempont az ne pocsékolja az erőforrásokat lévén funkcionális haszna nincs. Nem látom értelmét a menü úsztatások, effektek, meg színekben való naphosszat gyönyörködésnek.

    Az én SI számom egyébként rajta van a frissítési listán a hivatalos pcc akármi progi feldobja a frissítést, de én egy laza nemmel válaszoltam rá. Használni akarom a készüléket napi szinten munkára és nem szívni vele.

    No offense, tanulni akarok, várom a felvilágosítást, hogy miről nem tudok! :K

Új hozzászólás Aktív témák