Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atawallpa

    aktív tag

    válasz viw #5600 üzenetére

    A gyári rom odexed. Ha a root explorerrel valamelyik (talán a framework mappában) *.odex fájlokat kell látnod)
    A deoxed általában custom romok esetén van, illetve van egy eljárás, amivel odexed verzióból deodexed verziót lehet csinálni. Igazából én nem látom át az előnyét hátrányát még.
    Egyes fejlesztők az xda-n a deodexes verzióra esküsznek, mások meg az odexesre.

    Szóval: a *.jar kissebb a az odex-es romoknál, mert, mert a.* dex fájlok a *.jar / *.apk fájlokon kívül vannak, ennek a neve a *.odex. Ez egy tömörítetlen, optimalizált *.dex, amely kapcsolatban áll más *.odex fájlokkal, így a fájl mérete lényegesen nagyobb, mint a deodexes verziójának.
    (Röviden az egyikben van kívül egy *.odex fájl, a másikban a *.jar/*.apk fájlban van benne a dex)
    Az odexes gyorsabban boot-ol, meg állítólag gyorsabban tölti be az appokat, ugyanakkor zabálja a tárhelyet. A deodexes kisebb helyett foglal, viszont lassaban bootol és lasabban indítja a programokat.
    Az én custom romom deodexes, de más buherálások miatt én inkább gyorsulást vettem észre.

    [ Szerkesztve ]

    Sajnos semmit nem tudok elintézni, de bármit meg tudok akadályozni

Új hozzászólás Aktív témák