Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Timer #41 üzenetére

    Ehhez képest az általad felsorolt modellek kivétel nélkül az Ericsson R320-al megjelent menüfelépítést tartalmazta, nekem rengeteg Ericssonom volt (388, 728. 868, 888, T10, T28, R320, T65), és SE is (t610, k700, k750, K800).

    Innentől kezdve milyen innovációról is van szó? A pénz rendben mert azt valóba a Sony tolta bele. Az Ericssonnak saját chiptervező, gyártó részlege van, nem is rossz, amiben felesben tulajdonos szintén. (ST Ericsson)

    Arról meg nem is beszélve, hogy gondolom az is az Ericsson hibája, hogy erőltették a fránya csatlakozójukat, amit szintén ugye a Sony-nak lehet köszönni gondolom, ami még valamikor K700i utáni váltás hozott, vagy éppen azt, hogy egy fránya 3,5-ös jack aljzatot sem sikerült az állítólagos nagyon bejáratot Walkman szériára rátenni.

    Nem tudom, de nekem a Cyber-shot vagy a Walkman nem hozott akkora áttörést, mint annak idején egy R320 R380, vagy egy SH888, közel sem. Arról nem is beszélve, hogy ezek közelebb álltak sima brandekhez mint valós termékekhez, ami tudta is volna azt amit ráírtak.

    Valamint annak nem volt sikeres, az Ericsson annak idején az első igazán sikeres Nokia telefontól, ami az 5110 volt, esetleg a 6110.

    A döglődő ló éppen annyira volt döglődő, hogy kihozta a saját korát évekkel megelőző R520-at, vagy éppen a T68-at, a P800-at, amire aztán rátették a SonyEricsson biletát, csakhát az már készen volt. Az pedig egy dolog, hogy éppen akkor égett le a gyáruk, de a döglődő ló, az kb annyira igaz, mint hogy Magyarország nem Nokiás nemzet.

    Xperia, Bravia? Hmmm.... Ezek márkanevek, de nem tudom mivel tudnak többet mint egy bármelyik vetélytárs, mert sztem semmiben. Annak ideján azért az ericsson igencsak komoly fejlesztésekkel jelent meg, ehhez képest a Sony adott brandeket, amiket, hozzáteszem a konkurencia felőrölt.

    Persze ez mind magánvélemény.

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

Új hozzászólás Aktív témák