Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ronaldo

    őstag

    válasz Polllen #15792 üzenetére

    Jelen történet szereplőjénél a iphone-nál az is baj, hogy nagyon vadkapitalista módon van megcsinálva a hozzá rendelhető díjcsomag, nekem 3-4 ezer szokott lenni a számlám havonta, ahogy néztem a hó végi számlát és figyeltem, hogy ikonnal milyen lenne, hát 6-7. Szóval teljesen életképtelen számomra az.

    Hűséget valóban akkor éri meg vállalni, ha ritkán cserél az ember telefont, illetve én akkor tettem ilyet, amikor kirívóan jó ajánlat volt (nyilván véletlen :D) náluk. Fél évente nem cserélek személy szerint telefont, de az esélyt jobb meghagyni.

    A Wave-nek meg szerintem nem kétséges a jövője. Látható, hogy áll hozzá a samsung, a bada még fejlődni fog. És jelenleg szerintem a legkisebb kompromisszumot kell kötnie a vásárlónak, ha ezt választja. Android mobilok a közép, felső-közép kategóriában mind fogyatékosak, mindegyiknek van legalább egy - de inkább több - olyan hiányossága, ami borzasztóan zavaró és nyilvánvalóan marketing és üzleti okokból maradt ki belőle (ha más nem, a fényérzékelő marad ki belőle, de az iszonyú idegesítő tud lenni, ha az ember évek alatt hozzászokott). Kivétel ez alól az aktuális high-end készülék (általában a HTC-nél), de az meg megint az a kategória, ahol kidob egy zsák pénzt az ember, feleslegesen. Én nem adom meg a gyártóknak ezt az örömöt :)

    Az iphone-al tehát továbbra is az a baj, hogy túl költséges. Még ha megengedhetné is magának az ember, jobb ha elgondolkozik rajt. Attól, hogy valakinek van pénze, még nem kell mindet elkölteni :)

    Mégegyszer leszögezem azért, hogy az iphone-okat jó telefonnak tartom (3gs-re és 4-re gondolok), illetve nagyon-nagyon sokáig androidot akartam venni, mert tetszett a rendszer, meg a google szolgáltatásaival eddig meg voltam elégedve. Szóval nincs se márka, se rendszerfetisizmusom :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák