Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Karma #13875 üzenetére

    Nem igazán ez volt a lényege, látom neked nem jött át. :U ;)
    Kijött egy teljesen új rendszer olyan sebességgel hogy ilyet a mai napig nem tud, se az ősidők óta fejlesztett WinMo, se a Symbian. Az Android is talán a 2.1 tudott erre a sebességi szintre lépni, és ugye nem túl régen van 2.1. :U Ez már eleve dícséretes a Wave és a Samsung aspektusából. Amiket leírtál bugokat,én még egyikkel se találkoztam, bár igaz ami igaz, nem is keresem nagyítóval őket. :P A google fiókot és az activesync-et is hagyom még egyelőre, addig, amíg ki nem forrja magát. Bár üzletember vagyok, nem igénylem a szinkronizációt, béna meg nem vagyok, hetente 1x a neveket le tudom menteni a Kies-zel is. Naptár, ébresztés, email (ami nem push) nálam hibátlan, a régi és elmúlt dolgokat általában törlöm, ezért nincs értelme szinkronizálnom. Ami fontos mail, azt gépről nyomtatom, és iktatom, mert még mindig ez a legtutibb. A fizetős apps jogos, de türelemmel ez speciel orvosolható. Azt sem hiszem, hogy rohanni fogsz tízezreket költeni ha beindulna pl. holnaptól. Az lesz az általános, hogy mindenki beszerzi azt az 5-6 appot ami kell neki és utána úgyis az újdonság ereje csillapodni fog. Xvid bada 1.1-el szerintem orvosolva lesz, bár én jobban preferálom az mp4-et, mert jóval igénytelenebb. Szerintem nem kellemetlen a jelen, bár igaz....én használni vettem a telefont, és nagyon kellemes társ a mindennapokban, már már hozzá is nőtt a szívemhez. :B Amikor megvettem, nem "szörföltem az álmok hullámain", hellyel-közzel tudtam hogy ez lesz, és megadom a bizalmat a Samu-nak és a Bada-nak hogy megveszem a telót. Mint írtam már, hibák vannak, de én betudom ezeket kezdeti nehézségeknek.
    A közeljövőt meg nem hinném hogy látod, max. a jelenből tudod előrevetíteni, de ha mégis, akkor az nagy kincs, főleg a következő heti lottó 5-ös nyerőszámait illetően. ;]
    Én bízom a Samu-ban és a Bada-ban és kitartok mellettük! ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák