Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nagyi184

    csendes tag

    sziasztok bocsi csak nemnagyon gépeztem mostanság
    az "n" es verziót használtam én
    és érdekesen működik valahogy...
    de ha egy nagyobb játékot feltelpítek akkor elősször ugye egy kicsi apk fájl és utána egy nagy fájl... pl obb
    és akkor a nagy fájlt helyét adom meg
    szóval amit az sdre töltene csak azt linkeli át legalábbis én igypróbáltam annyira nemkisérletezgettem vele
    csak feltettem pár jó játékot és jáccogattam

    És a tegnapi fejleményem hogy a vízzel óvatosan bánjatok... ugyanis az enyém beázott... és az usb csatlakozója valószinüleg zárlatos lett... vagy nemtudom...
    melóból jöttem piszkos kezemtől piszkos lett a teleofn gondoltam emgmosom
    semmi gond megmostam
    (mielőtt vízbeteszem mindig alaposan benyomkodom a védő burkolatát!)
    majd este tenném fel töltőre elkezd sercegni utána gyorsan kihúztam szétkaptam a telefont és látom hogy az aksi alatt tiszta víz...
    azóta is szétvan szedve és szárad... (nemtudom belülről mennyire lehet vizes)
    szóval amint tudom viszem is vissza a boltba...

    énmár nagyon megbántam ezt a telefont... a memóriával kezdődött amit szerencsére sikerült megoldani (rootolás hazsnálatával! amit én enmtudok hogykell azt egyik haverom csinálta meg) és msot ez.... inkább vettemvolna s3 minit... ugyis imádom az amoled kijelzőket de gondoltam vízálló telefon praktikusabb lenne...

    Samsung Galaxy Note 4 - Samsung Galaxy Xcover 2 - Sony Ericsson Xperia X8 - Nokia E65 - Nokia N73 Music Edition - Sony Ericsson K750i - Siemens CT65 - Siemens C35i

Új hozzászólás Aktív témák