Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • komzs

    tag

    válasz tecsa74 #26430 üzenetére

    Nekem volt S7 edge m, de a lekerekített széle nem jött be, lecseréltem egy a3 2017 re.
    Meg voltam vele elégedve, de váltottam egy Xiaomi Redmi 4x re.
    Ma azt is eladtam és sztem sima s7 lesz a befutó gyári 2 év garival 140be.
    Szóval a kamera minősége nekem sokat számít, az elmarad az a3 2017 ben, de nem volt vele semmiféle negatív élményem. Szerettem a méretét is, főleg ilyen melegben.
    a3 2017 ben nagyon tetszett, hogy a bejövő hívásokat a gyári rendszer hívások beállításaiban volt olyan opció hogy kiírta, hogy ki hív. Nem tudom milyen online névjegyzékből keresett, de durva volt, hogy felhívott egy ismeretlen személy vagy cég és kiírta a cég nevet vagy a teljes nevét.
    A lényeg, hogy az a3 2017 kamera kivételével bejött.
    Xiaomi 4x 3GB/32Gb, ami nincs 50eFt ár - érték bajnok... de azért nem Samsung.
    Nincs meg az a teljes érték, mint a Samsung
    Egy jól sikerült másolat. Nagyon jól kezeli a 2 kártyát és gyors, jobban bírja az akksija is (képernyő miatt?)
    Negatív, hogy itt is a kamera elmarad, még talán az a3 2017 alatt is van, de napfényben kiváló.
    A súlya egy kicsit sok volt nekem, ha olyan könnyű lenne mint egy huawei akkor nagyon elégedett lettem volna.
    Ami még nagyon nem tetszett, hogy ebben a melegben nem lehetett kint hagyni az autó szélvédőn 1-2 órára, mert felmelegszik és jelzi hogy hűtsd le,mert 45 fokos a teló.
    Favorit nálam a Sima S7!
    Hétfőig még eldöntöm, hogy s7 140efT ért 2 év gyári gari vagy s8 180efT 1év bolti gari :F
    Vélemény??
    s8 ból home gonb hiányzik nekem, de a dex nagyon tetszik, meg a többi újítás...

Új hozzászólás Aktív témák