Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • terror

    tag

    válasz Judee #52514 üzenetére

    Hasonló problémám van nekem is. Hetekkel ezelőtt az utcán nyomkodtam az S7 Edge-met és egyszercsak újraindult, majd megint újra indult, bejött a kezdőképernyő, de ott pedig megmerevedett lefagyott. Majd a kikapcsoló gombját hosszan nyomva kézzel újraindítottam, ezután megint 2x újraindult és a végén csak fekete képernyő és egy villigó kék led lett az eredmény órákig. Semmilyen gomb kombináció nem hatott rá (reset, download mód, recovery mód, safe boot) semmi... Mivel az akkut nem lehet belőle ilyenkor egy mozdulattal kikapni és majdnem 90%-on volt a teló, egy teljes napot kellett várni mire lemerült az akku. Ekkor a kék led villogás megszünt. Rátöltöttem kb 10%-ig és láss csodát bekapcsolt! Utána használtam vagy 2 hétig nem jött elő a hiba. Majd egyszercsak megint ugyanez a leg váratlanabb helyzetben... Újra 1 nap várás a lemerülésig...
    ODIN-al a gyári romot újra ráraktam, wipe chache, wipe data stb... Megint ment 2-3 hétig hibátlanul, majd megint ez a játék. Mostanában már 2-3 naponta csinálja ugyanezt (de már közben a kék led semm villog csak 2-3 boot loop, majd fekete kép 1 napig). (A teló májusban volt 1 éves és természetesen lejárt a gari róla. Ez egy dual simes 128GB-os változat. Egyesült Arab Emírségekből származik a teló infója szerint. Gyári újonnan vettem egy Budapesti telefonos üzletben.) Remélem nem hardver hiba... Ennyit bír egy samsung teló? 1 év használat és kipurcan az alaplap (majd 200e Ft-ért) ?

    A rajta lévő Oreo ROM Adatai:

    Model: SM-G935FD
    Model name: Galaxy S7 Edge
    Country: United Arab Emirates XSG
    Version: Android 8.0.0
    Changelist: 13438344
    Build date: Sat, 26 May 2018 05:44:47 +0000
    Security Patch Level: 2018-04-01
    Product code: LYS
    PDA: G935FXXU2EREM
    CSC: G935FOJV2ERE8

    Van valakinek valami ötlete?

    Köszi előre is a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

    ThunderDome, TerrorDrome, HardCoreGabba, HardCoreTechno, bembelterror.de, www.rotterdamterrorcorps.com

  • terror

    tag

    válasz #77646080 #52530 üzenetére

    Igazad van! De abszolút nem a Samsung márkára irányúlt a problémám mondanivalója. Mindíg is Samsung telóm volt és jól működttek. Nekem is van 3db Samsung telefon (konkrétan S2-es) is a családban, amelyek mind a mai napig (közel 6 éve már) folyamatosan működnek.
    Akkor helyesbíteném azzal, hogy szomorú vagyok, hogy az én S7 Edge-m 1 évet bírt csak, és pont abba az 0,1% szórásba estem akinek bootlooppal megy tönkre a telefonja. Egyébként nagyon szere(t)tem az S7 edge-met!

    [ Szerkesztve ]

    ThunderDome, TerrorDrome, HardCoreGabba, HardCoreTechno, bembelterror.de, www.rotterdamterrorcorps.com

Új hozzászólás Aktív témák