Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gerner1

    Topikgazda

    válasz INMOTEP #42759 üzenetére

    2017.07.01 -től érvényes, hivatalos szervíz díjak (aki tud újabbat, kérem jelezze ...). Downgrade -re is van lehetőség ODIN -nal, de mivel nem új a mostani készüléked, szerintem nem nyernél vele semmit. Az akku is öregszik, és egyébb akkuidőt befolyásoló más külső tényezők is változtak/változhattak, a korábbi S7 -esed óta (pl a szolgáltatónál a frekvenciák, átcsoportosítása 4G -re, napközbeni -átlagban- alacsonyabb térerő, ugyanazok az appok -ma azanos használat mellett is- többet fogyaszthatnak mint a korábbi verziók, vagy pl. ha valaki többet használja a legtöbb szemetet termelő appokat, mint korábban, stb).
    Én pl 2016.márc -ban vettem a nálunk lévő 2db készüléket, és mi nem vettünk észre különbséget a 7.0 -ra váltással (mindkét készülék XEH, és vodafonosok vagyunk). Az akku idő kb ugyan annyi, mint a 6.0 -val volt, és ha volt/van is különbség, az nem észrevehető. Amit viszont mostanában kezdünk észrevenni, hogy egy-egy nap végére már jóval kevessbb marad az akkuban, mint korábban, és főleg a nejemé (amelyben azóta nem volt még akku csere) már nem bírja úgy, mint az enyém. A SoT -ok még nagyjából megvannak (átlag ~5,5ó körül), de amíg korábban ezzel még mardt estére ~17-20% az akkuban, ez most már gyakorlatilag elolvadt (nem használunk semmilyen energiatakarékos üzemmódot, mindkét készülék teljesítmény üzemmódban van). Az utóbbi 2-3 hónapban, már több alkalom volt, hogy koraeste (az autóban, hazafelé) töltőre kellett rakni őket. Szóval, lassan borítoklható egy-egy akkucsere, és -szerintem- erről nem a 7.0 tehet...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák