Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoky81

    csendes tag

    válasz ferrari1 #22552 üzenetére

    enyém ugyan olyan jó francia 6.0.1-el. 4-4,5 óra kijelzőidő . sőőőt szerintem jobb, várj 1-2 töltés ciklust míg beáll szerintem.

    ** Samsung Galaxy S6 Sapphire Black **

  • GegenyA

    csendes tag

    válasz ferrari1 #22552 üzenetére

    Nekem 2 hete van meg a telefon (S6). Telenor 5.1.1 rommal kezdtem, majd kipróbáltam a francia 6.0.1-et, két napig használtam. Utána Telekomos 5.1.1-re váltottam, mert zavart, hogy nincs SpO2 támogatás. Nem mintha nem tudnék nélküle élni, de szeretem kihasználni a telefon képességeit, és régebben az S5-ön is használtam. A Telekom Mobiltárca alkalmazást viszont rendszeresen használom, és az nem minden romon működik. Öt napja pedig felraktam a magyar Vodafonos 6.0.1-et, azóta ez van a telefonon. Minden működik, csak két gyári alkalmazás van benne, egy Vodafonos App telepítő és egy készülék frissítő program, az első tiltható, a második pedig nem sok vizet zavar. Aktívan használom a telefont, minden automatikusan frissít és szinkronizál (levelezés, időjárás, közösségi alkalmazások, stb.), az alkalmazásokat a rom telepítés után a backup-ból állította vissza a telefon. A gyári témát használom, automata fényerővel.
    Tapasztalatom szerint üzemidőben nincs különbség a rendszerek között, minden esetben ha reggel 5-kor leveszem a töltőről, este 7-re 15-20% százalék marad. Volt olyan nap, hogy bekapcsoltam az energia takarékos módot, akkor 30% maradt.
    Ha eltérést tapasztalsz a fogyasztásban, akkor azt valamelyik alkalmazás plusz fogyasztása okozhatja szerintem. Itt érdemes megjegyezni, hogy nem minden alkalmazás ugyan az 5.x.x és 6.x.x rendszer alatt, találkoztam olyan programmal az előző telefonomnál (Huawei P8), amelyik eltérő verziót telepített fel a Play Áruházból a 6.0-ás frissítés után, majd a korábbi romra való visszatérés után.

Új hozzászólás Aktív témák