Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xray-1

    tag

    Sziasztok!

    2 napja vettem egy S6 -64GB-os készüléket.
    Eladótól kapott infók szerint: pár hónapos (2), de csak 1-2 hetet lett használva, az is a közelmúltban.
    (megbízható eladó, volt már vele dolgom)

    Átvételkor elég rohanós voltam, összejöttek a dolgok, így nem vettem észre valamit, ami csak másnap tűnt fel, ahogy használatba vettem a készüléket:
    Az üveg hátlap (ha magam előtt tartom azt nézve), akkor a bal oldalon, az alsó harmadnál "laza".
    Oldalról nézve ez annyit jelent, hogy kicsit magasabban van itt a peremnél ez a rész, megnyomva észre vehető a "szintbe" benyomhatóság. Kb 1/2-1mm.

    Kissé zavar a dolog, mert nem az a prémium minőség ez így, mint amit vártam. :(
    Ugyanakkor érdekes, mert a készüléken egy hajszál karc annyi sincs, makulátlan.
    Mi a franc lehet ez??? Előfordult már másnál is?

    Másik dolog, amit esti használatkor vettem észre:
    A képernyő csak abszolút szemből "fehér". Pár fok döntésnél már kékes árnyalatokat látok, ami k...ra zavaró. Volt nekem ~2 évig S4-em, majd a most elmúlt fél évben egy Dodgee X5Pro-t hazsnáltam (IPS, elég fehér).
    Nem emlékszem, hogy ilyen "ratyi" lett volna az s4 AMOLED kijelző... pláne nem ilyen minimális döntésnél.

    Eléggé csalódott vagyok. :( Többet vártam!
    Szeretném hallani ki mit gondol ezekről!
    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák