Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szemy94

    senior tag

    válasz allin00 #2243 üzenetére

    Nekem azt mondták, hogy minden szolgáltatónál így lesz, minden tarifa csomagban (jó a nagyobbakba nem tudom, de ajánlottak 700Megás kedvezményes valamit, annál is korlát után 0)
    Mytariffot akartak 700MB,120 perc, mondom telefonálni nem sokat szoktam, előfizetés is csak azért kell, hogy legyen valamennyi, ha szükség van rá, hosszabbítani meg azért akar(t)unk, hogy tesómnak legyen egy jobb telefonja (Mini 2 nem rossz, de végig repedt érintő), TrendPlus ki is van irva 0-ba, de már nincs, Ace 4 is kifutó...
    LG Leon 1000FT havi törlesztővel, jelenlegi tarifával vittük volna, de az sincs raktáron(csak nen az is kifutó? :o )
    Ajánlotta a J1et, első őszinte megnyilvánulásom: 'egy hulladék', TrendPlus 768MB-ra mondtam, hogy határeset, azalatt nem kéne...
    Utána kérdem milyen 0-sak vannak még, mondja a CorePrimeot, mondom oké, jah de nem 0... háromszor kérdeztem a 0-sokat alig akarta mondani -.- Tehát a havi 3700 helyett kb lett volna 5500 uj tarifával, törlesztővel.. Mondom nem kell, aztán ajánlott egyet, ami nekem biztos tetszeni fog! 10GB net, tablet, de a Sim-mel csak netezni lehet, mondom oké, 1) akkor engem hogy hívnak, 2) tesómnak hogy lesz telefonja?
    Nah m1, ideges vagyok, ha Május20-al bejön ez a 0 net az adatforgalom után, akkor nem tudom mi lesz, tesómnak egy kártyás vagy független telefon, nekem meg elég egy kártyás csomag... Igaz már az is rablás, 50FT/perc?!

    [ Szerkesztve ]

    Mi13T, S9, xBox One S 1TB

Új hozzászólás Aktív témák