Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pista1235

    tag

    válasz iMPeRi0R #6549 üzenetére

    én ncoreról szedtem le egyet ott ez a leírás volt, ez alapján megcsináltam nekem jó lett így:

    (ha korábban feltetted már Navigont, uninstalláld és nyomj a készüléknek egy restartot)
    1. Telepítsd a mellékelt 2.6.1-es apk-t, nyisd meg, majd engedd wlan-on keresztül a térképletöltést, lépj ki úgy 1%-nál, majd töröld le a szoftvert.
    2. Csatlakoztasd a telefont a PC-hez háttértár módban és a keletkezett Navigon mappából törölj ki mindent az xml fájl kivételével.
    3. Szerkeszd át az xml-t a fenti kép segítségével, azzal a különbséggel, hogy az <id></id> tagek közötti számokat töröld ki és másold be a helyükre az <imei></imei> tagek közötti számokat.
    4. Tedd fel a 3.5-ös apk-t, DE ne indítsd el!
    5. Telepítsd fel a PC-re a Navigon Fresh alkalmazást, csinálj egy új accountot(érdemes újat csinálni ha van ha nincs, egy külföldi srácnak így működött jól és én is így csináltam).
    6. Ismét csatlakoztasd a telefont háttértár módban, indítsd el a Fresh-t, majd regisztráld be a készüléket.
    7. Töltsd le a neked kellő térképeket és egyéb frissítéseket.
    8. Válaszd le a telefont és indítsd el a Navigon Selectet (ekkor már működnie kell a programnak nálam viszont mindenképp le akarta szedni az összes térképet, úgyhogy wlan-on keresztül engedtem is neki)

Új hozzászólás Aktív témák