Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zotyesz66

    őstag

    válasz OgKush #35 üzenetére

    szerintem egy valamire való cég nem bízza a google-ra a dokumentumait, én biztos nem tenném...
    néha kicsit félelmetes, néha kicsit dilettáns, ahogy működnek.

  • flamich76

    tag

    válasz OgKush #35 üzenetére

    Sztem használható PC-t olcsóbban raksz össze, mint egy ugyanarra a célra használható androidos tabletet.
    (Ugye a monitor és a bill -szerintem- szükséges kelléke a használható fogalmának)
    Anélkül meg max. 40 egy használható PC.

    "Csak felejtenék el azt, hogy pc-t akarnak csinálni egy tabletből.."

    Ebben egyetértünk, de te is pont ezt hozod példának.

    [ Szerkesztve ]

  • csibe1

    addikt

    válasz OgKush #35 üzenetére

    "Játszani konzol, és tablett ami maradni fog... akármennyire nagy gamer az ember, befogják látni, hogy konzolon is lehet bill+egér kombóval játszani ( mondjuk a játékok, nem tudom mennyire támogatják, de ez részlet kérdése)"

    Ezt már néhányan megjósólták,nem is egyszer. :)
    Valamiért nem akar összejönni hiába hangoztatják annyit, hogy csak a konzol jó játékra.
    Egy gameplay videóból legtöbbször meg lehet állapítani,hogy PC vagy konzol.A konzolon kicsit darabos a mozgás és a célkereszt koordinációja.Ettől jobb lesz rajta a játék?Nem hinném.
    Lehet konzolon is játszani billentyűzettel és egérrel,de az a PC-s verziótól kicsit odébb van.
    Verekedős,foci és TPS játékokra talán jobb a kontroller,de az FPS-re és RTS-re nem válik be szvsz.

    "És ha belegondol az ember, 3-4 éve még azon ment mindig az ugatás, hogy minek bika gép egy átlag usernek, hát nem kell"
    Például BF3 multira? Amikor tableten is elfut majd akkor azon játszanak vele,addig viszont elég nehéz lesz.

    "Mindenesetre, elég jó irányba halad ez az egész ipar, kezdenek a dolgok helyükre állni, hogy úgy mondjam.."
    Ilyen árakkal,mint ez a tablet? Ez most komoly?
    Kiváncsi leszek mennyit adnak el belőle,és kik veszik meg?
    Ennyiből már simán veszek egy jobbfajta tabletet (nem,nem atomos procival :N ),meg talán egy konzolra is futja még mellé(ha annyira az kellene vagy egy subnetbookra,HTPC-re).
    Egy kicsit egyoldalúan látod a dolgokat szerintem.
    Nagyon nyomatják a mindent egybe dolgot aranyárban,eddig elég kevés sikerrel.Az univerzálisnak szánt cuccok sok dolgot tudnak,de semmit se tökéletesen.Mindig lesznek barkácsoló kedvű emberek akik szeretik maguk összeválogatni,összeszerelni a gépüket,mert nem felel meg a gyártó által kitalált konfig vagy az azon futó oprendszer.

    " Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

Új hozzászólás Aktív témák