Hirdetés

2019. augusztus 22., csütörtök

(#1) FRENK1988

FRENK1988
(veterán)

Hát igen ezeket az LCD tévéket már csak a köréjuk adott szolgáltatások adják el:(

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :) <3 dCI

(#2) David75 válasza FRENK1988 (#1) üzenetére

David75
(őstag)

ettő függetlenül jól tud jönni pár alkalmazás. Ha youtube lenne a tv-men annak nagyon örülnék.

Mate20 Pro|i5-6600k,MSI GTX1070, Asus ROG Swift PG278Q| Bose Soundsport free | Alfa Romeo MeTo

(#3) FRENK1988 válasza David75 (#2) üzenetére

FRENK1988
(veterán)

nem azt mondom hogy rossz, Sőt a Samu ez irányú lépése nagyon is dicséretes

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :) <3 dCI

(#4) djculture válasza David75 (#2) üzenetére

djculture
(félisten)

Minek lassan már semmit se lehet oda felrakni vagy megnézni mert jön a nincs jogod rá mert nem vagy az adott mű jogtulajdonosa.

(#5) David75 válasza djculture (#4) üzenetére

David75
(őstag)

hát nem is az általam felrakott dolgokat nézném. Amúgy nagyon igaz mert eddig 4 videót raktam fel abból 4-et töröltek is mert volt alatta zene és az ennek és ennek a tulajdonát képezi...

Mate20 Pro|i5-6600k,MSI GTX1070, Asus ROG Swift PG278Q| Bose Soundsport free | Alfa Romeo MeTo

(#6) kerelo

kerelo
(senior tag)

Nem gondoltam volna hogy ennyire népszerű lesz a Samsung Apps.akkor ezk szerint jól használható :K

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#7) Eddie141 válasza djculture (#4) üzenetére

Eddie141
(senior tag)

Sorry! Duplán küldte :B

[ Szerkesztve ]

(#8) Eddie141 válasza djculture (#4) üzenetére

Eddie141
(senior tag)

Vagy hirdetnek valamit orrba szájba, aztán rákkatintva: a te putridban ez a tartalom tiltólistás, tehát backup6od! :)

Amúgy érdekes lehet. Mi lesz a következő? Androidos Samu tv? Nekem tetszene :P :D

(#9) Laci.M

Laci.M
(senior tag)

32C650 TV-men meg kéne néznem úgy látszik a netes tartalmakat, hátha fejlődött valamit február óta. Ha nem akkor számomra továbbra is felejtős
-Youtube se nagy szám, mire bepötyögsz valamit sok idő, amit megnézel és elmentesz azokat meg úgyis törlik, én legalábbis legalább 10 klippel így jártam :D -

Oneplus 5, Dell Latitude E5430, Samsung UE49MU6452

(#10) Solten

Solten
(őstag)

Na ideje "updatelni" magam, mikor vettem a TV-t es Blu Ray lejatszot kb 30 app volt ossz-vissz... :)

Saor Alba

(#11) Godefroy válasza Laci.M (#9) üzenetére

Godefroy
(senior tag)

Én időjárást szoktam rajta nézni, főleg ha valahova utazom gyorsan meg lehet nézni a külföldi időjárást is.
Youtube azért felejtős mert mire bepötyögöm a távírányítóban a keresendő tartalmat... hát nem egy leányálom. Ráadásul csak alacsony felbontású youtube-t tudok nézni (vagy nem találtam meg hogyan lehet váltani) és egy HD tévén ez elég rosszul néz ki.
Csajoknak tetszik.
Azt viszont nem értem a többi alkalmazás is miért katasztrofális grafikával készül, van pár játék de olyan mintha telefonra írták volna őket, nem értem :F

[ Szerkesztve ]

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.