Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Lirion #38 üzenetére

    1, 2, nem igaz.
    3. máshogy van megoldva. szerintem is rosszabb megoldás, de nem elavult, hanem más.
    4, 5, hát ez legyen a legnagyobb baja, azt sem tudom a samsungban vagy másban megvannak-e amikor még a hsdpa finoman szólva akadozik mindenhol.
    6. jó lenne valóban de nem mondanám elavultnak, egy legális(nem tört, buherált stb ) program telepítésével már tudja is.
    7. ez sem elavult, hanem sz@r.
    8. legyen...
    9. ?? tudod a teljesen hivatalos részleteket?

    Ugyanazt csinálja a nokia, mint amibe most szép lassan bukik bele a SE.
    Nem egészen a SE lebutította a készülékeit, nem pedig megállt a fejlesztésekben, mellesleg az első érintőkijelzővel szerelt, első ekkora és ilyen felbontással szerelt Nokia, egy vadiúj rendszer.az tény hogy ez a samu okosabb de azért ekkora hülyeségeket ne beszélj már, seria fórumon lehet hevesen bólogatnak majd neked.
    tudod mi az elavult? EZ ami kamerán kívül semmivel nem jobb mint egy N95 8GB, vagy kamerát is beleszámolva mint egy I8510. Nehogy az jöjjön hogy nem okostelefon, akkor ne legyen olyan árban , ha az i8510 alá és éppen az N95 fölé lövik akkor esetleg lehet ez érv.(egyébként meg az a legnagyobb szégyen hogy még ez sem kapott normális rendszert)

    Tudom fáj, hogy a kedvenc gyártód esetében egy rühes G900 meg egy szerencsétlen X1 a maximum de ne a többieket próbáld fikázni attól még nem lesz jobb, vagy a lelkednek igen? ;]

    ha van válasz akkor ide

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • blueMerle

    veterán

    válasz Lirion #38 üzenetére

    Volt a kezedben n97? használtad a mindennapokban? Én is szivesen megcáfolom az állításaid:
    - 640x360 pixel neked mire nem elég? Mit szeretnél 3.5 colon? Teljes HD felbontást összenyomva? :U Fantasztikusan tiszta és éles képe van.
    - az 5 megapixelt is feleslegesnek érzem, de ha Te is bedölsz a mókusvakítos marketingnek, hogy megapixelt a népnek, az szép eredmény, nyomtass ki egy oklevelet magadnak :) Nem elavult, mindenre elég, manaspág standard felbontás.
    - ez a görgetörutin is ugyanúgy megszokást igényel, mint a N97 féle megoldás, egyik sem jobb vagy rosszabb.
    - a 3.6-os hsdpa valóban sovány -lenne ha a hazai hálózatok hoznák ezt a sebességet
    - lásd elözö pont
    - divx támogatás szoftveresen megoldható lesz kulso alkalmazással
    - így 2 hónap napi aktív használat után is brutálisan egyben van, nem nyoszorog, nem ropog...ugye neked is vannak vele személyes tapasztalataid vele, hogy így nyilatkozol?
    - újabb mókusvakítás, ez business telóba minek
    - most ez így hogy hardver?! Pontosan mi az ami kevés vagy nem tetszik? :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák