Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blueMerle

    veterán

    válasz Lirion #38 üzenetére

    Volt a kezedben n97? használtad a mindennapokban? Én is szivesen megcáfolom az állításaid:
    - 640x360 pixel neked mire nem elég? Mit szeretnél 3.5 colon? Teljes HD felbontást összenyomva? :U Fantasztikusan tiszta és éles képe van.
    - az 5 megapixelt is feleslegesnek érzem, de ha Te is bedölsz a mókusvakítos marketingnek, hogy megapixelt a népnek, az szép eredmény, nyomtass ki egy oklevelet magadnak :) Nem elavult, mindenre elég, manaspág standard felbontás.
    - ez a görgetörutin is ugyanúgy megszokást igényel, mint a N97 féle megoldás, egyik sem jobb vagy rosszabb.
    - a 3.6-os hsdpa valóban sovány -lenne ha a hazai hálózatok hoznák ezt a sebességet
    - lásd elözö pont
    - divx támogatás szoftveresen megoldható lesz kulso alkalmazással
    - így 2 hónap napi aktív használat után is brutálisan egyben van, nem nyoszorog, nem ropog...ugye neked is vannak vele személyes tapasztalataid vele, hogy így nyilatkozol?
    - újabb mókusvakítás, ez business telóba minek
    - most ez így hogy hardver?! Pontosan mi az ami kevés vagy nem tetszik? :))

    [ Szerkesztve ]

  • blueMerle

    veterán

    válasz Lirion #61 üzenetére

    Rendben a Samsungom gyorsan félre is teszem hisz én egy "Nokiás" vagyok :D Brr fuj csunya koreai izé :D

    Elvárásokról beszélsz holott a kezedben sem volt, olyan dolgokat kritizálsz, amit enélkul lehetetlen megitélni... :) A technikai részletekbe kár belemenni, ennyit tud, és igen drágább mint a konkurens. Ennyi erovel fuss be egy Nike vagy Adidas márkaboltba, és elégedetlenkedj hogy de ilyen cipö a józsin 1K...vagy ess neki minde iPhonenak, mert csak kétmegás az optika és 100k felett van...

    Másrészt nem ismersz, fogalmad sincs arról miként vélekedek a márkáról, de kritizálsz, újabb jópont, te valami mentalista lehetsz, csak annak elég rossz. Az 5800 topicjában a sárga foldig lehordtam a telefont, én a Nokiás jómunkásember...mert ugye minden szavam, minden lépésem ismered hogy ezt így kijelentetted.

    Mint Európa egyik vezetö mobilos oldalának szerkesztöjeként, minden telefonhoz egyformán viszonyulok, és nem keverem ide a Nokiás oldalam, ami a munkám. Képzeld el, hogy ketté tudom választani a munkát és a hobbit :)

    [ Szerkesztve ]

  • blueMerle

    veterán

    válasz Lirion #65 üzenetére

    Amúgy homályosíts már fel, hogy az n97 mióta business class telefon?
    A Nokiánál ha szeretnél logikát keresni a típus-megjelölésben, akkor kemény fába vágod a fejszéd. Ez bizony ízig-vérig uzleti telefon, csak E helyett N van a 97 elott. :)

    Senki sem állította azt, hogy ne lenne jobb az N97-nél, de elavultnak semmiképp sem lehet nevezni, ez egyszeruen tájékozatlanságra vall, vagy nem ismered a szó jelentését. Ezesetben elnézésed kérem, és ha szeretnéd szivesen elmagyarázom mit jelent az elavult szó :))

    Az i8910 kidolgozásban, minöségben a porig alázza csóri N97-et, söt, tudásban is odacsap neki. Ezt senki sem vitatta. De ettöl nem lesz elavult az N97 :P

Új hozzászólás Aktív témák