Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz MongolZ #30 üzenetére

    El vagy szállva. Még most is rengeteg HD3000 és HD2000 kapható. IGP-s lapot ritkán vesznek azért, hogy az IGP-t használják benne. Az enyémben is van, Intel GMA, DX10-es, de leszarom. Egyszer volt használva dual monitorhoz. Most mondjam azt hogy szinte mindenben Intel HD3000 van?
    Természetesen MOST nem éri meg GeForce 6600-ra építeni, de ha van egy core2 gép, amihez van minden csak VGA nem, akkor nagyon tudsz örülne egy 6-7ezres szériából való GeForcenak is.
    Olcsóbb? Viccelsz? Ahhoz nekem váltani kéne mindent a gépben. Ugyanis eléggé le vagyok maradva. Az IGP egy asztali gépben csak egy plusz, ami időnként jól jöhet, és ritkán építesz rá.
    GF 210 egy szar, nem tagadom, de home and office az is elég. Fogyasztás meg asztali gépben engem nem érdekel.
    Sokkal könnyebb venni a fater gépébe egy AGP-s GF7600-et, mint egy komplett új gépet venni. Ott meg milyen IGP-ről beszélnél? Intel Extreme graphics 2 jó lesz? Ahhoz hogy IGP-ről beszéljünk, minimum 70ezret kéne költeni arra a gépre. Akkor meg raknék bele videokártyát is... Laptop más helyzet, azokat most tényleg lehülyézted, pedig marhára megéri támogatott laptopra Win8-at rakni.
    Egyik barátom most jutott el odáig hogy felismerte, hogy elég egy IGP a családi gépbe, az 3 magos AMD konfig, AMD IGP-vel, jó is az. De új gép. A többi akit ismerek és IGP-vel szüttyög, mint HD3000-et használ, asztali gépben is! Egyszerűen nem ment még be a köztudatba ez a dolog... túl új hogy nagy mennyiségbe terjedjen. Suliba is GF210-eket vettek inkább. Még most váltottak alaplapiról PCI-E-re, hol van még a visszaút...
    Szóval nyugi, lassíts, gondold át a piacot, mert attól hogy egy technológia megvehető, még nem azt jelenti hogy mindenki megvette.

    A modern IGP-k többsége meg teljesítményben ott tart max, de inkább jóval lentebb, mint egy GeForce 7900GT. És tapasztaltam hogy hiába "tudja" a kártya a DX10-et, 9-et, ha lassú, akkor szart sem ér.

Új hozzászólás Aktív témák