Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz martonx #299 üzenetére

    Keveset, de ha hsz-t váltunk én is többet vitatkozok vele mint nem, de meg kell védjem.
    Általában racionális és összeszedett/felkészült válaszokat szokott adni. Néha gurul el a gyógyszer és jön vmi összefüggéstelen érvdobálózás, de ez ritka.

    Edigital: TV-t rendeltem tőlük. Üzletben "azonnal átvehető", de szállítást választottam.
    2 hét alatt nem sikerült megtudni hova a f*szba tűnt a TV. Válasz nulla, telefonon 2x sikerült elérni őket, akkor egy droid elmondta, hogy nem tud semmit az egészről, majd a valaki okos tudni fogja és válaszol. Adni nem tudja a telefonhoz, válasz később sem jött.
    Végül 3 hét telt el, az akció lejárt a TV-re amivel 2 helyett 5 év gar lett volna rá.
    Kb. 1.5 hónap után jött egy mail, hogy törölték a rendelést, se egy elnézés, semmi.

    Ehhez képest az ÁSZF-ben olyan mondatok váltják egymást, hogy a leadott rendelésed csak rendelés, nem minősül ajánlattételnek, csak valós visszaigazolás után él, stb... szokásos seggvédés. Ámde amint megnyomtad a gombot fizetési kötelezettséged van.

    PCX-ből életemben 3 apróságot rendeltem, kábelek, rack, stb... egyet elkevertek, a racknél is volt vmi szarság, a kábel nem működött. :D

Új hozzászólás Aktív témák