Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz martonx #299 üzenetére

    Keveset, de ha hsz-t váltunk én is többet vitatkozok vele mint nem, de meg kell védjem.
    Általában racionális és összeszedett/felkészült válaszokat szokott adni. Néha gurul el a gyógyszer és jön vmi összefüggéstelen érvdobálózás, de ez ritka.

    Edigital: TV-t rendeltem tőlük. Üzletben "azonnal átvehető", de szállítást választottam.
    2 hét alatt nem sikerült megtudni hova a f*szba tűnt a TV. Válasz nulla, telefonon 2x sikerült elérni őket, akkor egy droid elmondta, hogy nem tud semmit az egészről, majd a valaki okos tudni fogja és válaszol. Adni nem tudja a telefonhoz, válasz később sem jött.
    Végül 3 hét telt el, az akció lejárt a TV-re amivel 2 helyett 5 év gar lett volna rá.
    Kb. 1.5 hónap után jött egy mail, hogy törölték a rendelést, se egy elnézés, semmi.

    Ehhez képest az ÁSZF-ben olyan mondatok váltják egymást, hogy a leadott rendelésed csak rendelés, nem minősül ajánlattételnek, csak valós visszaigazolás után él, stb... szokásos seggvédés. Ámde amint megnyomtad a gombot fizetési kötelezettséged van.

    PCX-ből életemben 3 apróságot rendeltem, kábelek, rack, stb... egyet elkevertek, a racknél is volt vmi szarság, a kábel nem működött. :D

  • sb

    veterán

    válasz Kvg #311 üzenetére

    Ezért is írtam, hogy hány esetem volt velük. Meg tettem szmájlikat, nem hiszem, hogy negatív voltam. :D
    Nyilván ez nem mérvadó, 1-2 eset. Bár az azért elmond valamit ha így kezelnek egy - a TV-s - esetet. De egyáltalán nem általánosítottam.

    Alza: visszavittem már pár cuccot, flottul ment, a rendelés/kiszolgálás is profi legtöbbször. De ott sem minden 100%-os. Van ott is elcseszett rendelésem, duplán fizetett rendelés, harmadszorra elintézett ügy, stb...

    Ez ilyen. Ahol "rendszerszinten" művelik a bénázást/átverést az általában ma már szerencsére ritka...

    szerk: Mondjuk konkrét esettel azt nem értem miért kellene kerülni a kritikát. Nem ez volt a cél, de ettől még adott eset tényekkel hasznos lehet. Az általánosítás nem az...

    Lenne pl. olyan esetem amiből nincs ügy, nem is nagyon lehet gyártani mert nulla fóruma van (fogyvédelmi hatóság meszűnt, gvh is ajánlgat, definit szabály-áthágás és bünti nincs, max éves pereskedések...) mégis tök hasznos lenne tudni, hogy adott bolt totálisan sz*rik a jogszabályi kötelezettségekre vagy csak teljesen inkorrekt. Utóbbi is olyan amit messze elkerülsz ha üzemszerűen végzik pedig semmi büntethetőt nem csinálnak. Szégyenlistára tudnak felkerülni... nulla értelme van.

    [ Szerkesztve ]

  • sb

    veterán

    válasz lenox #312 üzenetére

    Azért jöhet ki, hogy ugyanaz a hatásfok OC és normál módban...
    Érdekes módon a több tesztnél az jött ki, hogy eredeti bios-szal jobb a perf/W és OC-vel romlik némileg.

Új hozzászólás Aktív témák