Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz rocket #363 üzenetére

    Kettő is lesz? Aztaa :) hát akkor én is veszek HD5-öt, lefúrok mindenkit a hetesről, hát engedj droid mer' lemaradok :DDD
    Általában azok mondják, hogy nem vennének 2 GPU-s kártyát, akiknek még sosem volt, én ezt vettem észre, mióta azt használok sosem volt gondom a grafikonok csizmás meg szvsz mutatják hogy idén még tutira bőven elég az előző sorozat. Jövőre meg még mindig vehetek akár 5870-et is miután a Fermivel leverték az árát, szóval szvsz, baromság megvenni idén két játék miatt ami egyébként meg a dx10-et használja ki végre valahára, kb. annyi köze van a dx11-hez a látványnak, mint a dx10-hez a COD5-nek, túl van ez spirázva erősen. Azért nem két perc egy játékfejlesztés se, legalább egy év kell hogy olyasmi jöjjön ki ami megtekeri a dx11-et, bár a dx10-es tapasztalatok mégrosszabbak, oké hogy a dx11 "kompatibilis" lefelé, csak amíg nincs dx11-es konzol addig a játék lesz inkább dx11-eseítve és marad a feltupírozott dx9-es grafika, mint eddig, szerintem legjobb esetben a dx11-nek hála végre elkezdik kihasználni azt, amit a dx10 tud hála annak hogy lesz értelme rá fejleszteni, legalábbis remélem, hogy tényleg így lesz, mert mindig ott van, hogy az NV csavar valamin egyet és máris akkorát taknyol az ati kártya a játékon, hogy dughatja a hardveres előnyt, saját bőrömön érzem, mióta 4870X2-őm van, előtte 9800GX2-őm volt és alig látszik néha valami teljesítménykülönbség pedig nem picit izmosabb az X2.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák