Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kokobe

    senior tag

    válasz Tippmix46 #41 üzenetére

    Úristen méghogy a plazma megbukott meg hogy rossz színek világosban nem voltak rosszak a színek csak fakóbb lett nem volt olyan kontrasztos a másik meg hogy megbukott az azért volt mert egyes nagyobb gyártók a fos lcd-t eröltették mivel sokkal nagyobb volt rajta a haszon alacsonyabb költséggel tudták előállítani és még drágábban is adták.Villogni meg max csak nagyon fehér képnél látta az ember, meg megszokta de az uccsó szériákon már ezt is jócskán redukálták. Ami meg a bukást illeti a pnasonic zt60 még mindig a legjobb képminőséget nyújtó tv összeségében ezzel megelőzve a legjobb 4k-s tv-t ami panasonic és maga mögé utasította az lg oled tv-jét is akkor meg miről beszélünk?Top lcd-ről váltottam pana plazmára egyáltalán nem bántam meg mert ég és föld a képminőség de ha ezt eladom mert ez "csak" egy st50-es , szeretnék egy vt60-ast ha még ráakadok az közel zt szint minimális a külömbség de addig elleszek vele bőven míg jön egy megfelelő árú oled tv ami hozza a képminőségét...

    Meg a képremegés ezen visítottam nézz meg egy lcd-t dinamikus kontrasztal nah az villodzik zizeg mindent csinjál, meg nézd meg hogy mossa az lcd a képet hányinger.A felhősödéről ezáltal a szar feketéről és az alacsony kontrasztról nem is beszélve. Bocs de lcd-t csak képnézegetésre vagy tükörnek...

    <---AMD___ATi--->

Új hozzászólás Aktív témák