Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    Lényegtelen dolog a játék szempontjából, meg egyéni szoc. probléma, de elmesélem ennek a hétnek egy részét, csak hogy lássátok, miként lehet, hogy esetleg egy kérdés nem olyan jó, vagy elnézünk valamit, vagy ilyesmi.

    Először is, a nyereményjáték adminja még nincs kész, az adatbázisban kell turkálni. Az adatbázist és a teljes kódot Panther írta és használja, ez az első motor, ami nem az enyém. Ennek megfelelően kínai minden. Panther a héten külföldön van szabin, a játékot így nekem kellett feltöltenem egy teljesen idegen kódba, hiba nélkül. Azt sem tudtam, h fiú vagyok-e vagy lány.

    A héten derült ki, hogy mára kell csinálnunk 100+ oldalnyi dokumentációt (mindegy, hogy mihez, nem volt opció nem megcsinálni). Eszter, a PH! "mindenese" 3 hét szabin van, milliárd dolgot intézünk helyette.

    A lakásom szétázott pár hete, napi torna a biztosítókkal. A kocsim természetesen a MÁV-nál volt biztosítva, azt is el kellett intézni. Anyámnak felmondtak a munkahelyén, elég nagy gáz van. És még kb. 10 hasonló volumenű dolog, egy részük nem is publikus infó.

    Szóval, igen, lehet, hogy bárgyú némelyik kérdés, igen, az is lehet, hogy benézünk valamit, vagy nem koherens az internet a válaszok tekintetében és mindenki monnyon le. De emberek vagyunk, bakker, majd beszartunk ezen a héten így is, kollektíve.

    Úgyhogy csak annyit kérek mindenkitől, hogy egy picit legyen má' megértőbb, türelmesebb. Igyekszünk. Tudom, ezen a szinten már polírozott gyémántként kéne brillíroznunk... ez van, megtesszük, amit adott helyzetben tudunk.

    No, játsszunk inkább. :)

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Új hozzászólás Aktív témák