Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kroni1

    veterán

    válasz Ribi #331 üzenetére

    Nem akarom védeni őket, mert ez a teszt tényleg nem tuti így ebben a formában. De a megértése nem lehetetlen, csak igényel némi mögélátást a puszta eredményeknek. Sokan kételkednek, hogy ez jött ki, én elhiszem. Tudták is, hogy jönni fog a sok kritika, ennek ellenére vállalták és kiadták, nem hiszem, hogy félrevezetőek akartak lenni, egyszerűen csak ez most így sikerült, nem szerencsés ilyet kiadni valóban, főleg hogy itt ennyi a megmondóember. De azért nem kell őket a földig lehordani, itt a 4db játéktesztből kettővel van gond, ami az összesített eredménytáblát is elviszi, így azt sem szabad készpénznek venni, de a többi helyen mindenhol a várható szerint skálázódik. Az azért igencsak szinkronban van a külföldi tesztekkel, ezekből együttesen azért le lehet szűrni minden szükségeset.

    Aki meg fel van háborodva, hogy miért nem tudják beszerezni a procikat egyidőben, az nincs tisztában a helyzetükkel, sajnos ez magyarország. Én szeretem a cikkeiket, jó magyarul is olvasni ilyesmit, persze van néha amivel nem értek egyet, de a helyén kezelve szerintem igenis szükség van a PH-ra. Akik vérig sértett 2 érdekes játékeredmény az lehet, hogy tényleg jobb, ha nem fogja a továbbiakban ezt az oldalt olvasni. Ez DoxaM kollégát idézve már tényleg "first world problem".

Új hozzászólás Aktív témák